umělecké fotografie

autorská tvorba

umělecká fotografka

Kreativní svět

Vítejte v mém kreativním světě. Už několik let se věnuji vlastní tvorbě, která se zakládá na precizním plánování. Zpracovávám obsáhlý projekt, který se zabývá dějinami umění. Každé historické období mne inspiruje k souboru fotografií. 

jak vznikají

mé fotky

Pro každou fotografii existuje řada skic. Trvá mi i několik měsíců, než vymyslím, jak bude finální fotka vypadat. Následuje vlastní výroba foto pozadí a veškerých rekvizit. Stejně tak se zabývám i bodypaintingem každého modelu.

Na každé fotce je realita. Nejedná se o desaturaci v pc nebo fotomontáž, ale o reálné barvy, předměty a fotopozadí, které si sama vyrábím.

Momentálně mám již zpracovaná historická období: baroko (romantismus), antika, abstrakce, pop-art a fauvism. Aktuálně rozpracovaný projekt se zabývá futurismem.

ZACHYŤTE SVou firmu JEDINEČNÝM ZPŮSOBEM

ráda vytvořím takové fotky i pro vaši firmu.
V každé mé fotografii je kus umění a tvůrčí přesah.

„Zuzana je špičková fotografka s velkým citem pro detail a lidským přístupem. Umí vystihnout silné momenty a její práce je profesionální. Fotka a video jsou důležité produkty, které se díky jejímu umu uchovají po mnoho let pro další generace. Sázka na Zuzanu je sázkou nejen na jistotu, ale hlavně výhrou v podobě spokojenosti při prvnímu pohledu na hotové umělecké dílo. Doporučuji a rád znovu využiji. Velká spokojenost s výsledkem“.

Pavel Dolejška 

„Zuzka je velmi talentovaný fotograf. K fotografování přistupuje tvůrčím způsobem, což jí umožňuje dosáhnout neotřelé a zajímavé záběry. Je komunikativní a dokáže navodit neformální atmosféru aby její fotgrafie vypadaly přirozeně. Zároneň se neustále vzdělává v oblasi historie fotografie, teorie fotografie i v současných trendech. Nebaví ji pouhá rutinní práce a v každém fotografování hledá způsoby jak dojít k originálním výsledkům. Se stejným přístupem tvoří také videa“.

Roman Machek

Také natáčím

videa

kameramanka

„VIDEO JE O TROCHU VĚTŠÍ VÝZVA NEŽ FOCENÍ. MŮŽETE PRACOVAT NEJEN S OBRAZEM, ALE TAKÉ S HUDBOU A MLUVENÝM SLOVEM“.

kameramanka

Backstage

Video

Hudební klipy

Svatební salon promo

Reklamní promo video vaší svatební kolekce šatů

backstage

studentské filmy

reportáž

Video z akce

mám spoustu nápadů

napište mi!

+420 722 710 887
fajmonovaz@gmail.com