Svatba na horské chatě

Svatba na horské chatě v lese

Když za mnou Eliška s Vaškem přišli na schůzku, okamžitě jsem se začala těšit na jejich svatbu. Krásný mladý pár, svatba v Janově nad Nisou, to znamená kousek od Liberce, na horské chatě Hájenka na Pekle, která je uprostřed lesa. Silnice tu končí a začíná turistická stezka. Docela obdivuji místní, jak sem v zimě dokáží vyjet.

Svatba v přírodě na chalupě, to bylo něco pro mne. Přirozené denní světlo, dřevěný interiér, malá půdní okna, starý nábytek i decentní přítmí. Takovou atmosféru mám prostě ráda.

Docela mne pobavil můj příjezd do Janova, kde existuje několik dalších chat s podobným názvem. Majitel spodní chaty V pekle mne poslal nahoru, prý mám jet až do pekla.

Svatba proběhla v krásné rodinné atmosféře, takové mám nejraději. Bývají totiž jedny z nejdojemnějších. Brečí tu totiž nakonec skoro všichni, včetně mě. Ale protože na mne během obřadu nikdo nekouká, tak se to neví :-).

Pan oddávající měl úžasný smysl pro humor. Sbírá prý letos selfíčka s novomanželi. Dost jsem se u toho nasmála, bylo to opravdu parádní.

Na závěr dne proběhl naprosto originální úkol pro Elišku s Vaškem a to běžkařský závod v jedněch lyžích. Moc jsem jim v tom teple čepici nezáviděla, ale zvládli to neskutečně rychle!

Přeji Elišce a Vaškovi jen to nejlepší do budoucího společného života! Byli jste úžasní, díky moc :-).

**

Jelikož respektuji přání novomanželů, nenajdete v galerii běžné momentky svatebního dne hostů a rodiny.

Svatba Elišky a Vaška - novomanželé
Svatba Elišky a Vaška - chalupa
Svatba Elišky a Vaška - nevěsta
Svatba Elišky a Vaška - novomanželé
Svatba Elišky a Vaška - nevěsta
Svatba Elišky a Vaška - novomanželé