Moje rodina

Ráno rád poslouchám klasickou hudbu a jazz, inspiraci čerpám z malířství a starých mistrů. Mám rád černobílou fotografii a barokní šerosvit, ale rád pracuji i s barvami a abstraktními kompozicemi. Rád vyprávím příběhy prostřednictvím fotografie a filmu a fascinují mě surrealistické obrazy.

Kromě svateb se věnuji také svým vlastním tvůrčím projektům. Ve volném čase ráda cvičím, běhám, maluji, učím se jazyky a trávím čas s rodinou. Mou největší vášní je práce. V případě potřeby mluvím plynně italsky a anglicky a mám základní znalosti němčiny.

Zuzana Fajmonová

o

Ahoj, jsem Susan a pocházím z České republiky. Značnou část svého života jsem strávil v Itálii, která výrazně ovlivnila mou tvorbu a lásku k umění. Svatby fotografuji již více než 10 let, a to jak u nás, tak v zahraničí. Věnuji se také filmování a v současné době dokončuji studium na Institutu tvůrčí fotografie v Opavě. Jsem také maminkou dvou kluků a mého skvělého manžela, talentovanéhohudebníka . Se svou kapelou hraje i na svatbách, zejména v Německu a v Praze. Kromě toho skládá vlastní hudbu.

Pojďme společně vytvořit něco úžasného

Telefon

+420 722 710 887

E-mail

fajmonovaz@gmail.com