Portréty

Věnuji se profesionální fotografii a video tvorbě, zaměřuji se především na focení svateb a reklamních fotek produktů, ale i rodinných a těhotenských fotek či boudoir a glamour fotek. Nafotím vám i váš maturitní ples či rodinnou událost.

fotografie & video tvorba

fotografka | kameramanka

1. svatby

svatební fotografka

Na každé svatbě hledám netradiční místa, světlo i pózy, tak aby vaše portréty byly originální s tvůrčím nápadem a především výjimečné, tak jako je váš svatební den. Důležitá je pro mě především vizuální stránka fotografií.

Svatební kameramanka

Vytvořím svatební film s emotivním nádechem, který vám připomene váš svatební den. Nabízím tvorbu krátkých svatebních filmů nebo delších svatebních dokumentů, které zaznamenají reportážní formou celý váš den D.

Prohlédnout galerii: Svatební filmy

předsvatební video

Budete mít jedinečný film o vás dvou. Půjdeme se spolu projít na místa, kam spolu rádi chodíte, můžeme být u vás doma a zachytit přirozené okamžiky nebo si svůj příběh můžete zakomponovat do jiného prostředí, které rádi navštěvujete (máte například společný koníček apod.). Je to jen na vás a já vám s tím ráda pomohu.

Předsvatební focení

Nabízím i předsvatební focení. Můžeme jej pojmout jakýmkoliv způsobem. V oblibě bývá klasické lifestylové focení doma u partnerů, v přírodě nebo na vaší vysněné lokalitě. Chcete se fotit v horách, u moře nebo historickém městečku třeba v Itálii? Ráda vám splním vaše přání. Poslední dobou bývá také velkým trendem předsvatební video. Můžete jej použít jako originální pozvánku, přidat jej hned na sociální sítě nebo váš svatební web.

Na co se nejčastěji ptáte

fotografka | kameramanka

2. reklama

Fashion

Jste módní návrhář a potřebujete nafotit vaši kolekci? Pracuji v týmu se skvělou vizážistkou a kadeřnicí. Společně vytvoříme krásné portfolio vaší práce ve stylu nejnovějších trendů. Prohlédnout portfolio.

Firemní portrét

Fotografování v ateliéru nebo v zázemí vaší firmy vás nebo vašich zaměstnanců.

Prohlédnout ceník a portfolio.

Salony a služby

Vlastníte kadeřnictví, kosmetický salón, svatební salón, jste make-up artist nebo nabízíte jiné podobné služby? Ráda pro vás vytvořím skvělou prezentaci vaší práce ve formě fotografií nebo videa. Prohlédnout galerii svatebních salonů.
Prohlédnout galerii make-up artist a kadeřnictví.

Produktová fotografie

Nafotím váš produkt tak, aby prodával. Prohlédnout galerii.

individuální projekt

Oslovila vás má tvorba a chcete se mnou spolupracovat? Vytvořím vám projekt na míru.

video prezentace

Oslovila vás má tvorba a chcete natočit prezentační video pro vaši firmu? Napište mi, jaká je vaše představa a domluvíme si osobní schůzku.

Video

3. video tvorba

hudební klipy

Natáčím hudební klipy pro kapely a muzikanty. Pracuji na malých i velkých projektech. Od nápadu až po realizaci, střih a colorgrading. Zajistím i potřebný tým pro větší akce.

promo videa

Prezentační videa pro vaši firmu. Poradím si s jakýmkoliv žánrem. V mých ukázkách najdete například reklamní fashion video, svatební salóny nebo videa z akcí (maturitní plesy, záznam koncertu aj.).

fotografie

4. boudoir | glamour

Boudoir | glamour | ženský portrét

Fotím ženy. Jejich krásu, jejich citlivost, sílu i duši. Jelikož jsem sama žena, vím, jak často k sobě býváme sebekritické. Všechny si přejeme být krásné pro naše muže, které milujeme a také pro sebe samotné. Chceme se cítit skvěle, být opečovávané a hýčkané. Nafotím vás dle vašich představ v přirozeném portrétu nebo v sexy stylu boudoir.

Umělecký akt

Vytvořím vám vzpomínku ve formě uměleckých aktů. Je jen na vás, co si budete přát. Dáme si sklenku vína, budeme spolu klábosit, vizážistka se postará o to, abyste byly co nejkrásnější a já vás nafotím tak, aby vám to slušelo.

fotografie

5. Rodiny a páry

umělecký rodinný portrét

Rodinná fotografie, kterou doma nemá každý. Vytvořím pro vás originální portrét, který si hrdě vystavíte v obýváku.

rodinné lifestyle

Chci na fotkách zachytit vaše emoce a to, jací opravdu jste, jak se cítíte nebo jaký máte vztah s lidmi, se kterými se fotíte. Fotím narozená miminka i velké rodiny.

těhotenské

Čekáte miminko? Nafotím vám párové i umělecké fotky bříška.

zamilované páry

Chystáte svatbu nebo se chcete prostě jen tak spolu s partnerem vyfotit? Napište mi a zdokumentuji váš příběh. Lokalitu i styl focení si domluvíme předem.

chcete si domluvit schůzku?