Hudba na svatební obřad

Dnešní článek je věnován hudebnímu doprovodu na svatbu, protože je nedílnou součástí svatebního dne. Hudební podkres je stejně tak důležitý jako výběr květin a dekorací, barevné kombinace nebo třeba samotného dortu. Hudba totiž může podpořit a umocnit emoce nevěsty, ženicha a také svatebních hostů a to zcela nenápadným způsobem.

Všichni hosté netrpělivě vyčkávají na příchod ženicha a nevěsty. Každý z budoucích novomanželů může mít svou vlastní píseň, která nejlépe podtrhne jejich osobnost, vkus nebo styl. Mohou si vybrat mezi živou hudbou (kterou osobně doporučuji) a reprodukovanou. Živá hudba vám zprostředkuje neopakovatelnou atmosféru. Může se jednat o housle, harfu, klavír nebo třeba kytaru.

Výběr z písní je opravdu široký. Poslední dobou slýchám nejčastěji písně jako Hallelujah, Falling In Love, Ave Maria, Comptine D`Un Autre Été, Thousand Years, River Flows In You, All You Need Is Love, Fields Of Gold, Dream A Little Dream a spoustu dalších. Seznam může být opravdu dlouhý. Pro veselé ženichy může být zajímavý výběr La Bamba, kterou si na jedné ze svateb, které jsem fotila, vybral ženich na svůj příchod.

Pokud si stále nevíte rady, můžete shlédnout několik video ukázek, které jsem pro vás připravila. Hudební doprovod na váš svatební obřad vám rád zajistí můj muž (na videu) ať už hrou na kytaru nebo ve společném doprovodu s klavírem či houslemi. Pro více informací kontaktujte přímo jeho (www.hudba-na-obrad.cz).

Share:

Leave a Reply