O mně


Jmenuji se Zuzana Fajmonová a sídlím v Liberci. Po domluvě přijedu ráda kamkoliv. Nejčastěji fotím ženské portréty, svatby a rodinné foto. V posledních letech jsem se také začala věnovat natáčení videí. Převážně to jsou svatby a hudební videoklipy.

KONTAKT
fajmonovaz@gmail.com
722 710 887
Facebook

Fotografka/Kameramanka

Zuzana Fajmonová


Fotografie je umění i řemeslo. Proto se intenzivně věnuji studiu, protože neustále je kam se posouvat.

Fotografie je umění i poctivé řemeslo zároveň, které bychom měli studovat roky a vlastně nikdy nepřestat, protože stále je kam se posouvat. Proto se studiu fotografie věnuji již nějaký rokem.

Momentálně frekventuji dálkové studium fotografie u Liberecké školy fotografie, mám za sebou výstavu na Blatenském fotofestivalu, dvě profesní rekvalifikace i krátkodobé kurzy fotografie. V roce 2020 jsem také získala mezinárodní ocenění za fineart portrét.

Jaký je můj styl focení? Pravděpodobně nejdu s módou, ale o to více se snažím dělat věci kvalitně a po svém. Snažím se zachytit na fotografiích přirozenost a reálné emoce. Nemám ráda strojené pózy, kýče a hromadná “tématická” focení, kde chybí jakákoliv kreativita.

Každému zákazníkovi věnuji individuálně. Chci vás poznat, strávit s vámi nějaký čas a nafotit vás přesně takové, jací jste a aby na fotografiích byli opravdoví lidé s reálnými emocemi.Ráda přijedu k vám domů, abyste se cítili co nejpohodlněji a fotografie tak získají na autentičnosti. Napište mi a ráda se domluvím na čemkoliv, co si budete přát nafotit nebo natočit.