Kontakt

Napište mi

fajmonovaz@gmail.com
722 710 887
Facebook

O mně

Studuji Tvůrčí fotografii na ITF v Opavě, natáčím hudební klipy a svatební filmy. Věnuji se také stylu fine art, inscenované a reklamní fotografii. Pocházím z Liberce, ale přijedu kamkoliv. Fotím svatby – zaměřuji na emoce, reálné momentky a umělecké portréty. Jsem členem prestižní mezinárodní asociace svatebních fotografů ISPWP.

Jaké jsou mé úspěchy?

Mám za sebou výstavy na Blatenském foto festivalu (2020, 2021), 1.místo na festivalu Výročí 150 let F.Kupky (Soubor Abstrakce, Opočno, 2021), výstavu ve Cvikově (2021), dvě profesní rekvalifikace (grafik, reklamní fotograf). V roce 2020 jsem získala mezinárodní ocenění za fine art portrét ve třech soutěžích. Některé mé svatební fotografie se dostaly mezi TOP 20 na mezinárodní soutěži ISPW.

Rozhovor se mnou najdete v tištěné verzi časopisu FotoVideo a na podcastu DotekFotek.

Některé mé fotografie si můžete prohlédnout v časopisech FotoVideo, Československá fotografie a Digitální Fotografie.

Ve videotvorbě se umístil můj klip Soudce Čas na 2.místě v celostátním kole filmového festivalu České Vize.

Jaký je můj styl focení?

Pravděpodobně nejdu s módou, ale o to více se snažím dělat věci kvalitně a po svém. Snažím se zachytit na fotografiích přirozenost a reálné emoce. Nemám ráda strojené pózy, kýče a hromadná tematická focení, kde chybí jakákoliv kreativita.

Každému zákazníkovi se věnuji individuálně. Chci vás poznat, strávit s vámi nějaký čas a nafotit vás přesně takové, jací jste a aby na fotografiích byli opravdoví lidé s reálnými emocemi. Ráda přijedu k vám domů, abyste se cítili co nejpohodlněji a fotografie tak získají na autentičnosti. Napište mi a ráda se domluvím na čemkoliv, co si budete přát nafotit nebo natočit.

Share: