Předsvatební video

Předsvatební fotografie

Předsvatební fotografie jsou mezi partnery poslední dobou velice oblíbené. Páry mají možnost vyzkoušet si, jak bude ve svatební den focení probíhat. Seznámí se s fotografem a jeho stylem práce. Focení se může naplánovat na několik dní i týdnů dopředu. Můžete si rovnou vyzkoušet předsvatební líčení, účes nebo dokonce udělat fotografie ve svatebních šatech.

Mohou tak vzniknout krásné a originální umělecké portréty, které byste v den svatby třeba nestihli. Můžete si totiž vybrat jakoukoliv lokalitu, nejen tu, kde se budete brát. Vaše svatební album bude o to zajímavější a bohatší.

Ráda za vámi přijedu kamkoliv, uvítám i vaše nápady, protože není nic lepšího než nové výzvy, které podporují mou kreativitu ;-).

Jak probíhá předsvatební focení/natáčení?

Domluvíme si termín a lokalitu, která pro vás má zvláštní význam. Váš příběh bude proto autentický. Můžeme fotit/točit u vás doma ve stylu lifestyle, v přírodě nebo i ve městě. Můžeme si vytvořit scénář a vytvořit krátký film s vámi v hlavní roli.

Doporučím vám oblečení, abyste byli sladěni a vše vypadalo co nejlépe. V případě zájmu se může budoucí nevěsta nechat nalíčit od mé vizážistky.

Potom si budeme povídat, procházet se a já zachytím váš příběh tak přirozeně, že ani nevšimnete, že vás fotím.

Předsvatební video

V zahraničí je poslední dobou velmi v módě předsvatební video Love Story. Je to další krok navíc k perfektním vzpomínkách na váš svatební den. Video má oproti fotografiím spoustu výhod. Zachytí vaše emoce, intimitu, vzájemnou blízkost a lásku mnohem hlouběji. Vytvořím vám váš vlastní film s příběhem, na který se můžete podívat, kdykoliv budete chtít.