Svatba v Liberci na radnici

MÍSTO NA OBŘAD:  radnice Liberec
SVATEBNÍ HOSTINA: Pivovarský dvůr 
SVATEBNÍ FOCENÍ: liberecké muzeum a lázně

Na svatbu Klárky a Martina strašně ráda vzpomínám. Oba byli skvělí a celý den jsem si opravdu moc užila. Ráno mě na schodech přivítala Bella. Se svými růžovými ponožkami by mohla rozhodně vyhrát TOP svatební psí outfit. Stejně tak to platí i pro perfektně sladěné svatební družičky.

Před odjezdem na obřad na nás čekal dárek pro nevěstu od jejího tatínka. Všichni jsme se šli podívat k pomalu se otevírajícím garážovým vratům a tam už čekal zaparkovaný Bentley. Tenhle krasavec nás potom doprovázel celý den.

Svatební obřad a hostina v Liberci

Pro svůj velký den si Klárka s Martinem vybrali libereckou radnici. Brali se tam i Klárky rodiče. Je z toho teď krásná rodinná tradice. Na radnici to mám ráda. I přes to, že tam nejsou úplně ideální světelné podmínky. Pro mě to tam má ale své kouzlo a architektura naší radnice je opravdu nádherná.

Svatební hostina proběhla v restauraci Pivovarský Dvůr a mohu jen doporučit! Skvělé jídlo a moc milý pan majitel se svým psíkem.

Kam vyrazit na svatební focení v Liberci?

Klárka s Martinem měli velké přání fotit se v okolí muzea a libereckých lázní. Je to jedna z mých nejoblíbenějších lokalit v Liberci vůbec, takže jsem byla moc ráda, že mi splnili sen a mohli jsme se jít fotit právě tam.