Svatební fotograf

Neradi se fotíme, co s tím?

Nebojte, nikdo se nerad fotí, ani já ne :-).
Při portrétním focení si spolu budeme jednoduše povídat. Uvidíte, že v přítomnosti vaší druhé polovičky se uvolníte, ani nebudete vědět jak. Projdeme se spolu a uděláme přirozené momentky. Nikdy nechci, aby lidé koukali do objektivu a usmáli se na povel. Místo toho si povídáme jako staří známí a ono to vždycky přijde samo.

Nechceme se na svatbě dlouho fotit.

To je naprosto v pořádku. Svatbu máte jednou v životě a vaši kamarádi a rodina za vámi přijeli z daleka, aby si s vámi svatební den užili. Buď můžete využít možnosti focení mimo svatební den nebo se jednoduše dohodneme, kdy bude ideální se na chvíli vytratit v průběhu svatby. Většinou focení rozděluji do dvou menších, abyste dlouho nechyběli. Většinou je ideální fotit před/po obřadu a pak k večeru, když je krásné měkké světlo. Na každé focení nám postačí i 30min, pokud nemáte i kameramana. Někdy se stane, že je perfektní světlo v daný moment, a když chcete, můžeme si spolu „odběhnout“ na pár fotek, třeba i jen na pár minut.

Jak dlouho budeme čekat na svatební fotky?

Na úpravě vašich fotografií si dávám velmi záležet. Pečlivě probírám všechny nafocené a vyberu pouze top nejlepších, které vystihnou nejlépe váš svatební den. Preferuji kvalitu nad kvantitou. Některé fotky fotím záměrně v den svatby s tím, že vím, jakým stylem je budu následně upravovat. Někdy mi úprava jedné fotky může trvat i hodinu, pokud se jedná o umělecký portrét :-). Jako jeden z mála fotografů nepoužívám žádné presety, které urychlí úpravy. To proto, že ke každé svatbě přistupuji individuálně. Každou ladím tak, aby se barvy nejlépe hodily k barvám svatby. Nechci, aby všechny svatby, které vyfotím, vypadaly jak přes kopírák s oranžovým filtrem. A na závěr také upravuji a retušuji každou jednotlivou fotografii. Ano, opravdu každou :-). Chci, abyste kromě reportážních fotek z vaší svatby měli i fotky, které si hrdě vystavíte na zeď, protože budou vynikat a budou pro vás mít uměleckou hodnotu. Proto počítejte, že fotky vám odevzdám v rámci 10-12 týdnů. Samozřejmě vám jich pošlu pár pro radost i dříve ;-). Jelikož mám ráda barvu i černobílou fotku, která má své osobité kouzlo a dokáže umocnit danou atmosféru, tak posílám mix obou variant. Podle toho, která varianta fotce více sluší.

Jak je to s placením?

Abych vám mohla závazně rezervovat váš svatební termín, bude potřeba společně podepsat rezervační smlouvu, ve které najdete napsané veškeré podmínky. Zaplatíte zálohu o výši 30% z celkové částky. Zbytek ceny zaplatíte až v den svatby nebo po svatbě.

Rezervujte si svůj termín svatby

Pokud jste v mých fotkách našli, co jste hledali, napište mi.
Těším se na váš příběh!