Svatba v Praze v hotelu Čertousy

Svatební místo: Hotel Čertousy Praha

Terka s Petrem si na svou svatbu vybrali parádní místo hotel Čertousy. Jedno z mých nejoblíbenějších focení v Praze vůbec. Jsou tam totiž skvělé podmínky pro svatebního fotografa. Využili jsme k focení prakticky komplet celý areál a přitom jsme nemuseli chodit dál než pár metrů od hotelu.

Terka s Petrem měli svatbu v přírodním boho stylu. Venkovní obřad se opravdu povedl a lepší počasí jsme si všichni nemohli přát.

Na jejich svatbě jsem se ve focení mohla opravdu vyřádit. Pan majitel nás pustil do malé zámecké místnosti, která se nacházela ve staré budově, která prochází rekonstrukcí. Jelikož mám strašně ráda barokní šerosvit, byly pro mne vnitřní prostory naprosto dokonalé. K tomu krásný park, kde se konal svatební obřad, ostré polední slunce na hru se světlem, stínem a barvami a večer jsme využili rybníku, který obklopuje restauraci.

A musím říct, že naprosto nejlepší skupina svatební hostů. Cokoliv jsem vymyslela, tak šli do toho. I přesto, že bylo vedro, čekalo se na oběd, ale zato byla pořádná sranda a tak to má být :-).