Veronika+Jakub – svatba na ranči

Ráda bych se s vámi podělila o krásnou jarní svatbu Verči a Kuby. Vybrali si mé oblíbené místo – Český Ranč v Zákupech u České Lípy. Mohu jen doporučit. Místo je obklopené nádhernou přírodou, lesy a rozkvetlými stromy, děti rozhodně potěší zvířata na farmě. Prostředí je tu velmi klidné, budete mít pro svou svatbu naprosté soukromí. Výhodou je také možnost přespání a především luxusní catering.

Na květnovou svatbu jsem dorazila brzy ráno, po cestě z Liberce mne ještě stihl déšť. Musela jsem kvůli krásnému výhledu hned několikrát zastavit. Ranní rosa a mlha má své osobité kouzlo. Koně z nozder vyfukovali páru a kromě frkání byl slyšet pouze zpěv ptáků. Mám ráda taková rána.

Doufám, že si prostřednictvím mého videa užijete svatební den Verči a Jakuba stejně tak jako já ;-).

Verča si vybrala mou službu svatební kameramanky, nakonec jsem jí ale vytvořila i pár fotografií ze svatebního dne. Verunka je moc milá osoba, celý den kolem sebe rozdávala úsměvy. Je to maminka dvou roztomilých holčiček Sofinky a Lilly, zároveň při mateřské pracuje jako kosmetička a má svůj vlastní kosmetický salon Studio Easy v centru Liberce.

Při přípravách jsme si povídaly o tom, jak se s Kubou seznámili. Jejich příběh mě docela dostal, protože jsou spolu už od základní školy. Málokomu to takhle dlouho vydrží a ještě ke všemu spolu vypadají jako čerstvě zamilovaný pár. Kuba za ní jezdíval na kole (i v zimě) a sedávali spolu na lavičce v Bílém Kostele, která tam je dodnes.

Kuba uspořádal pro Verču před dvěma lety tajnou oslavu narozenin. Tam jí sice o ruku nepožádal, počkal až na doma, za to mu potom byla Verča prý moc vděčná :-).

Na této svatbě se sešla opravdu skvělá parta lidí. Družičky byly úžasné holky, sladěné do stejných barev a Verče celý den pomáhaly. Party se neuvěřitelně rozjela, takže jsem se ještě chvilku zdržela, ale hrozně jsem se už těšila domů, až budu moct začít zpracovávat všechny záběry.

 

Share:

There is one comment on Veronika+Jakub – svatba na ranči

 • EXPOSED: Get paid $374.32/HOUR to browse websites like YouTube & Facebook?!

  The Brand New App everyone is *raving* about just LAUNCHED!
  It’s called “Browse n’ Bank”..
  In a nutshell, Browse n’ Bank is The World’s First System That PAYS You To Use The Internet!
  It exploits a $267 BILLION Dollar Loophole that’s paying complete newbies $374.32/HOUR To Browse Websites Like YouTube & Facebook!
  No Traffic Needed… No Expenses Needed… No Waiting For Results…

  Go here to check it out now.. ==> https://bit.ly/3CumCPE

  Nothing else on the market comes anywhere close to what this does for you.
  [x] Prior Experience
  [x] Tech Skills…
  [x] Being On Camera…
  [x] Manual Hard Work…
  [x] Talking To Anyone
  [x] NO Traffic needed…
  It’s truly the ultimate “Set N Forget” Online Income System that is suitable for newbies..
  It’s easy. And it works.

  Click Here To Get Instant Access To Browse n’ Bank Now (GO! GO!) ==> https://bit.ly/3CumCPE

Leave a Reply