Promo video

Příběhy prodávají. Vytvořím vám promo video od nápadu až po postprodukci.

REKLAMNÍ VIDEO

Video je v dnešní době nejmocnějším nástrojem na trhu. Je nedílnou součástí marketingu velkých firem i soukromých podnikatelů. Video prodává produkt i služby. Pro vaši firmu natočím promo video, záznam z akce, rozhovor nebo konferenci, reportáže, video vizitky. Stejně tak natočím maturitní ples nebo vytvořím krátký trailer ze školní akce.

SVATEBNÍ FILM

Vytvořím svatební film s emotivním nádechem, který vám připomene váš svatební den. Nabízím tvorbu krátkých svatebních filmů nebo delších svatebních dokumentů, které zaznamenají reportážní formou celý váš den D.

HUDEBNÍ KLIPY

Natáčím hudební klipy kapelám i muzikantům. Mohu vám vytvořit krátký promo záznam z koncertu formou statického záběru či moderního klipu na jednotlivé písně nebo sekvenci sestřihu z celého hudebního vystoupení, hraní na svatbě, plese nebo jiné soukromé/firemní akci.

FASHION A REKLAMNÍ VIDEO

HUDEBNÍ KLIPY

ZÁZNAM Z KONCERTU

Natočím krátké prezentační video kapely – záznam z koncertu, plesu, svatby a jiných soukromých či firemních akcí. Mohu vytvořit delší statický záběr nebo poutavé video, které přiláká nové zákazníky. Natáčení probíhá na reálné akci.

KAMERAMAN NA PLES

Ráda zdokumentuji i váš maturitní ples. Ráda vám také doporučím kapelu na ples.

SVATEBNÍ FILM A DOKUMENT

Zdokumentuji váš svatební den prostřednictvím krátkého svatebního emotivního filmu s možností natočení delšího svatebního dokumentu reportážní formou. Přečtěte si více informací o svatebním videu.

Zaujala vás má tvorba?