Fotografka | Kameramanka

zuzana fajmonova

Top 10 World Photography Cup best wedding photographers.

Portréty

Zachycuji nejdůležitější životní okamžiky originálním a novým způsobem. Vykročte směrem k výjimečnosti, proměňte svou svatbu v mimořádné umělecké dílo. Kromě dramatických uměleckých fotografií klientovi vždy odevzdám i přirozené portréty. 

emoce

Ctím tradice. Nafotím skutečné emoce reportážním stylem. Fotím ty nejdůležitější okamžiky tak, že si mne během svatebního dne ani nevšimnete. Ve svatebním portfoliu klientům odevzdávám také černobílé fotografie.

svatební film

Jak uchovat ty nejkrásnější okamžiky vašeho svatebního dne? Svatební film vám umožní prožívat celý den znovu a znovu. Pobrečet si u těch nejdojemnějších okamžiků, nasát atmosféru a třeba se i znovu zamilovat.

Nejnovější řecká svatba: Nicole & Jenda

Krásná česko-řecká svatba na zámku Karlova Koruna. Vřele doporučuji toto místo! Pokud plánujete královskou svatbu, je toto místo ideální. Je tu tolik jedinečných míst, kde se dá fotit. Podívejte se na další svatební inspiraci.

Portfolio

Anne & Thomas

Francouzsko-česká svatba v historickém centru Prahy. Obřad se konal jen několik metrů od Karlova mostu. Tam a v centru jsme také pořídili několik fotografií.

Michaela & Ondra

Pro svůj velký den si vybrali restauraci Dymník v severních Čechách.

Simeon & Erika

Slovensko-česká svatba ve stylu filmu o Harrym Potterovi! Nikdy jsem to neviděl, ale bylo to úžasné.

Monica & Kamil

Miluji toto místo a byla to tak emotivní svatba! Krassova tvrz je luxusní svatební místo v severních Čechách; vřele doporučuji!

„Zuzana je špičková fotografka s vynikajícím smyslem pro detail a lidským přístupem. Umí zachytit intenzivní okamžiky a její práce je profesionální. Fotografie a video jsou díky jejímu umu zásadními produkty, které se zachovají po mnoho let. Sázka na Zuzanu je nejen sázkou na jistotu, ale hlavně s ní vyhrajete spokojenost, když poprvé uvidíte hotové dílo. Doporučuji a ráda ji opět využiji. S výsledkem jsem velmi spokojená.“

Zuzka je velmi talentovaná fotografka. K fotografování přistupuje kreativně, což jí umožňuje pořizovat neotřelé a zajímavé záběry. Je komunikativní a dokáže vytvořit neformální atmosféru, aby její fotografie vypadaly přirozeně. Neustále se vzdělává v oblasti historie fotografie, teorie fotografie a současných trendů. Neunavuje ji rutinní práce a hledá způsoby, jak dosáhnout skutečných výsledků při každém fotografování. Se stejným přístupem vytváří také videa.“

páry

Každý pár je jiný, každý vztah je postaven na jiných základech. Proč by tedy vaše fotografie měly vypadat jako fotografie ostatních? Zachytím vaše emoce, mé fotografie jsou jedinečné. Protože to je výzva, vy jste výzva. Usilovně pracuji na tom, abych vám poskytl neobvyklé snímky. Rád vytvářím portréty v jakékoli lokalitě. Mohu pracovat za světla, tmy nebo dokonce v dešti.

návrh

Vaše žádost o ruku může být náročný úkol. Jak chcete, aby fotografie vypadaly a působily? Mám mnoho nápadů a pomůžu vám naplánovat dokonalé místo. Objednejte si fotografa pro žádost o ruku v Liberci, Praze a okolí. 

milostný příběh

Video Love Story je virální. Můžete ji použít jako originální svatební oznámení nebo mít krásnou vzpomínku na vás dva. Natáčení trvá přibližně 3 hodiny na vámi zvoleném místě (u vás doma nebo venku). Společně zkonzultujeme styl příběhu, případně vám doporučím nějaké tipy. Ve videu obdržíte krátký film s hudbou a mluveným slovem.

O Zuzaně

Kromě svých dětí a manžela nacházím inspiraci v klasické hudbě, jazzu, výtvarném umění a dílech starých mistrů. Můj manžel je hudebník a trávíme večery a dny doma prací na našem umění. Ale nejen to. Jsme rodiče dvou skvělých chlapců.

Pojďme společně vytvořit něco úžasného

Umístění

Liberec, Česká republika

Telefon

+420 722 710 887

E-mail

fajmonovaz@gmail.com