dám vašim vizím barvu a tvar

vizuální
tvůrce

Tvořím originální videa na míru pro ty, co se chtějí odlišit. Na své misi chci dát lidem i značkám do ruky nástroj, jak komunikovat světu jejich vizi. 

co nabízím

Každému klientovi chci porozumět a pomoci mu komunikovat jeho vizi. Umím improvizovat, podmínkám se přizpůsobit nebo je využít k dosažení neobyčejného výsledku. Chápu sílu skvěle provedeného originálního videa, které dokáže dát klientovi pocit výjimečnosti a sebehodnoty, ale také sdělit silné myšlenky a zarýt se do podvědomí.

hudební klipy

Už přes osm let natáčím kapelám hudební klipy a záznamy z koncertů pro jejich prezentaci. Jakožto manželka muzikanta mám k hudbě velmi blízko. Vytvořím pro vás scénář, storyboard, seženu herce, lokaci, sestavím případně celý tým, se kterým vám natočím klip přesně podle vašich představ.

Fashion a reklama

Fashion a reklama jsou pro mě srdcovka. Miluji práci s modelkou, v ateliéru i s denní světlem. Hledám zajímavé tváře, vymyslím lokaci, sestavím moodboard, který podtrhne krásu a design vaší značky. Pracuji pro salony krásy, módní návrháře, vizážisty i další profesionály ze sektoru beauty.

svatební film

Kladu důraz na emoce a originalitu. Chci, aby vaše svatební video vystihlo vás, mělo příběh, originální vizuál a hlavně, aby vás dojalo pokaždé, stejně tak jako mně při jeho tvorbě. Tvořím delší svatební videa, krátké reels i dlouhé svatební dokumenty. Ráda si hraji s netradiční kompozicí i střihem.

maturák

Každé zadání videa skýtá příležitost vytvořit něco neobyčejného. Pouze s velkou dávkou kreativity můžeme všichni v dnešním hlasitém a přeplněném světě vyniknout. Chci lidi inspirovat k vyšlapávání nových cest. Natočím vám takové video z maturáku, na které se budete rádi dívat i za několik let.

video z akce

Natočím záznam z vaší akce na jednu nebo více kamer. Ať už se jedná o natočení konference, výstavy, firemní prezentace, veřejné či soukromé akce. Sestříhám krátký reel i dlouhé video. V případě potřeby sestavím větší tým, se kterým zaštítím natáčení celé akce.

Firemní prezentace

Realizuji také komerční videa pro firmy jakéhokoliv typu. Mám zkušenosti s realitami, interiérem i exteriérem. Mám za sebou práci pro zahraniční společnosti (např. holandská New Way Construction). Natočím produktové i prezentační video a případně doplním fotografiemi.

další ukázky

jaká je má mise

Chci dát lidem i značkám do ruky nástroj, jak komunikovat světu jejich vizi. Dodat jim odvahu a sebevědomí a skvělý pocit z projektů i sama ze sebe. Chci vytvořit svět, ve kterém se lidé nebojí odlišit. Svět, ve kterém lidé chápou, že skutečně originální umění má svou cenu – dá člověku pocit jedinečnosti, sebehodnoty a značku odliší od ostatních na trhu. Svět, který chápe hodnotu originality a kreativity, ve kterém se lidé nebojí vykročit na neprošlapané cesty.

kdo jsem

  • Mé srdcové hodnoty: Originalita, kreativita
  • Po čem toužím: Vytvořit něco, co přetrvá. Uskutečňovat vize své i mých klientů.
  • Co mě žene dopředu? Touha překonávat překážky. Láká mě jít proti proudu a napínat limity.

Čeho se nejvíc bojím? Průměrnosti a neoriginality, neúcty k dobře odvedené práci.

nejnovější projekty

Aktuálně pracuji na několika různých projektech. Jedním z nich je například můj Workshop Kreativní svícení pro fotografy. Některé mé fotografie jsou v současné době vystavené v německém Mnichově.

jak pracuji

– Nabízím fotografické služby a tvorbu videa.
– Pomáhám klientům komunikovat jejich vizi, najít sebehodnotu skrze originální dílo nebo jen mít radost ze svého projektu a své nádherné fotky nebo působivého videa.
– Vždy hledám jiné cesty, každému klientovi se snažím porozumět, pro každého dělám z focení a natáčení krásný zážitek.
– Stále na sobě pracuji, technicky se zdokonaluji a neustávám v hledání inspirace.

Kreativitě se meze nekladou.
Zuzka vám nastíní s čím se dá přisvítit, s čím se dá přistínit, předá vám část svého know how plného nápadů k nezaplacení a ještě si užijete spoustu zábavy.

Tom Šrejber

úspěchy 

Vždy mám velikou radost, když se má práce dostane za hranice nebo získá nějaké ocenění na naší půdě. Hudební klip Soudce Čas získal 2.místo v celostátním kole v kategorii hudební klip filmového festivalu České vize (2021). Hudební klip Nesmíš se vzdát postoupil do finále na stejnojmenné festivalu.
co o mně říkají

Co chtějí mí zákazníci?

– Mít něco, co nikdo jiný nemá, něco jedinečného a úžasného.
– Odlišit sebe nebo svou značku, vystoupit z davu.
– Prezentovat sebe nebo svou značku novým, neotřelým způsobem.
– Komunikovat lidem svou vizi pomocí skvělého a nevšedního vizuálního zpracování.

“Jak to dopadne, když se krajinář vydá na fotoworkshop Kreativního svícení k Zuzce Fajmonové?
Řekla bych, že skvěle. Zuzka mi otevřela dveře k portrétní fotografii dokořán. Nejenže jsem získala spoustu informací, nápadů a dovedností. Užila jsem si i spoustu legrace a radosti z fotografování.”
Pavla Bičíková

student fotografie, účastník workshopu

“Zuzku jsem si vybrala náhodně na internetu podle fotek a recenzí. V té době probíhala v Liberci i její výstava, takže další plus proč oslovit na focení právě ji. Zuzka je milá, charismatická, profesionální. Hravě dokázala odbourat počáteční nervozitu a z focení se stala zábava. A výsledkem jsou nádherné fotky, ze kterých jsem byla nadšená nejen já, ale i manžel, pro kterého jsem je měla jako dárek.”
Monika Leiblová

klient, Portrét

“Originální fotky, neotřelé nápady, práce se světlem. Zuzka je velmi kreativní, na fotkách je patrný její rukopis, zároveň jsou osobité a přirozené. Atmosféra během focení je uvolněná a nenucená, což napomáhá i největším stydlínům uvolnit se a užít si to. Doporučuju nechat Zuzce volnou ruku, výsledek bude stát za to ;))”
Pavla Sluková

klient, Portrét

“Skvělý přístup, krásné prezentační video i fotografie. Těšíme se na další spolupráci.”
Spinreality

klient, Reklamní video

Pojďme spolu vytvořit
něco unikátního

Napište mi a domluvíme si úvodní call, probereme vaši představu a dám vám rovnou konkrétní návrhy.