Svatební příběhy

Jaký je váš příběh?

Smích, pláč, radost, nervozita. Všechny emoce jsou součástí svatebního dne a já se je pro vás budu snažit zachytit ve všech jejich podobách. Mám ráda autenticitu a nestrojené pózy. Vyprávím váš svatební příběh přirozenou formou a zároveň s přidanou uměleckou hodnotou a tvůrčím záměrem.

Terka a Petr

Terka s Petrem si na svou svatbu vybrali parádní místo hotel Čertousy. Jedno z mých nejoblíbenějších focení v Praze vůbec. Jsou tam totiž skvělé podmínky pro svatebního fotografa. Využili jsme k focení prakticky komplet celý areál a přitom jsme nemuseli chodit dál než pár metrů od hotelu.

Bára a Robert

Barču s Robertem jsem poznala na svatbě Elišky a Martina. Jsou totiž sestřenice.  Pro svoji svatbu si vybrali nádherný zámek Štiřín, který se nachází hned kousek za Prahou. Pokud chcete mít královskou svatbu, tak tohle místo rozhodně doporučuji! Barča měla krásné šaty, které dokonale zapadly do zámeckého prostředí.

Eliška a Martin

Eliška s Martinem si pro svatbu vybrali rodinný pension Alwin v Chlumci nad Cidlinou. Pokud chcete mít svatbu v přírodě, skvělé jídlo a rodinnou atmosféru, tak je tohle dokonalé místo. Mám moc ráda svatby v přírodním stylu, na farmě obklopené lesem. A taková přesně byla jejich svatba.

Klárka a Martin

Na svatbu Klárky a Martina strašně ráda vzpomínám. Oba byli skvělí a celý den jsem si opravdu moc užila. Ráno mě na schodech přivítala Bella. Se svými růžovými ponožkami by mohla rozhodně vyhrát TOP svatební psí outfit. Stejně tak to platí i pro perfektně sladěné svatební družičky. Před odjezdem na obřad na nás čekal dárek pro nevěstu od jejího tatínka. Všichni jsme se šli podívat k pomalu se otevírajícím garážovým vratům a tam už čekal zaparkovaný Bentley. Tenhle krasavec nás potom doprovázel celý den.

Míša a Miloš

Svatba Míši a Miloše proběhla na krásném rodinném statku v Příšovicích. Mohu všem nevěstám jen doporučit! Krásné domácí prostředí uprostřed přírody. Obřad proběhl venku na louce, přípravy nevěsty na krásné staré půdě s původním nábytkem a Miloš se oblékal ve sklepě. Stylovější místo jsem ještě neviděla…

Eliška a Vašek

Nevěsta a ženich

Když za mnou Eliška s Vaškem přišli na schůzku, okamžitě jsem se začala těšit na jejich svatbu. Krásný mladý pár, svatba v Janově nad Nisou, to znamená kousek od Liberce, na horské chatě Hájenka na Pekle, která je uprostřed lesa. Silnice tu končí a začíná turistická stezka…

Jana a Martin

Svatba Jany a Martina na zámku Frýdlant byla opravdu pohádková! Janča měla nádherné šaty s nekonečně dlouhou vlečkou, závojem a princeznovským účesem. Zámek Frýdlant je moje oblíbená lokalita. Svatbu jsem tam letos fotila poprvé a strašně jsem se tam těšila…

Monika a Jarda

Monča s Jardou jsou oba umělci a skvělí fotografové. Jsem moc ráda, že jsem mohla fotit právě jejich svatbu. S Mončou se známe z Liberecké školy fotografie a její tvorba se mi moc líbí. Proto jsem měla radost, když mne oslovila, abych jí nafotila svatbu. Celý den proběhl v uměleckém duchu. Ostatně Monča s Jardou mají úžasný smysl pro humor a určitě se u prohlížení fotek pobavíte :-).

Denisa a Ivan

Mezinárodní svatba jak se patří! Denisa s Ivanem se brali na Praze 6 na Divoké Šárce. Potkali se na studiích v Brně. Když jsem s Ivanem mluvila poprvé na telefonu, smála jsem se, že jako pravý moravák bude určitě mít na svatbě domácí slivovičku. To jsem ještě nevěděla, že Ivan je jenom jeho česká přezdívka.

Zaujala vás má tvorba a rádi byste měli krásnou vzpomínku ze svatby? Napište mi, jaký je váš příběh…