Svatební video

Váš film lásky

Svatební video


Video uchová vaše nejkrásnější vzpomínky ze svatebního dne mnohem lépe než samotné fotografie. Emoce jsou živé a neopakovatelné. Můžete se při shlédnutí videa stále vracet zpět ve vzpomínkách. Videa mají úžasnou atmosféru, která doprovází celý váš svatební den. Ráda si poslechnu všechny vaše představy a přizpůsobím natáčení vašim individuálním potřebám. Na osobní schůzce s vámi ráda proberu veškeré detaily.

 
Předsvatební Love Story

Jennifer a Patrik


Italská kráska Jennifer ze Sardinie a její přítel Patrik. Jsou spolu už od 15 a přáli si ode mne vytvořit namísto klasických fotek originální video. Tzv. Love Story video je velmi oblíbené v zahraničí. Můžete jej použít jako originální svatební pozvánku nebo mít krásnou vzpomínku na váš příběh lásky.

jennifer+patrik
 
Svatba na statku

Veronika + Jakub


Verča s Jakubem si pro svůj svatební den vybrali Český Ranč v Zákupech u České Lípy. Vůně přírody, ranní rosa, dětský smích a úžasná atmosféra…

jennifer+patrik
 
Jejich svatební příběh

Dana a Petr


Dana a Petr už od mala jezdívali na tábor blízko Lázní Libverda. Vybrali si proto pro svůj svatební den právě tohle místo. První ranní paprsky slunce nám v průběhu dne zakryly dešťové kapky. Nikomu z nás to ale nevadilo. Svatba byla krásná a všichni jsme si ji skvěle užili.
Příroda v okolí Lázní Libverda je čistá a má neopakovatelnou atmosféru. Zvlášť po dešti. A kam jinam s čerstvými novomanželi zajít než na slavnou kolonádu…

jennifer+patrik
 
Svatební video

Katka a Radek

jennifer+patrik