Svatební video

SVATEBNÍ PŘÍBĚH

Video uchová vaše nejkrásnější vzpomínky ze svatebního dne mnohem lépe než samotné fotografie. Emoce jsou živé a neopakovatelné. Můžete se při shlédnutí videa stále vracet zpět ve vzpomínkách. Videa mají úžasnou atmosféru, která doprovází celý váš svatební den. Ráda si poslechnu všechny vaše představy a přizpůsobím natáčení vašim individuálním potřebám. Na osobní schůzce s vámi ráda proberu veškeré detaily.

SVATEBNÍ TRAILER

Ráda vám sestříhám i krátkou upoutávku na vaše svatební video ;-).

PŘEDSVATEBNÍ VIDEO

Love Story video je velmi oblíbené v zahraničí. Můžete jej použít jako originální svatební pozvánku nebo mít krásnou vzpomínku na vás dva. Natáčení trvá cca 3h na vámi vybrané lokalitě (u vás doma, venku). Styl příběhu spolu zkonzultujeme dle vašeho přání, případně vám doporučím nějaké tipy. V případně videa obdržíte krátký film s autorskou písní a mluveným slovem (můžete například přečíst váš svatební slib).

K čemu  jsou záběry mimo svatební den?

Jednoduše obohatí váš svatební film. Utváří jedinečný příběh a atmosféru. Mimo jiné, pokud půjdeme natáčet klasické párové záběry ve svatebním outfitu, nemusíme je již natáčet v průběhu svatby. Ušetříte tím čas během svatebního dne a můžete se plně věnovat hostům. Pokud však zvolíte možnost lifestyle záběrů, budete mít jedinečný film o vás dvou. Půjdeme se spolu projít na místa, kam spolu rádi chodíte, můžeme být u vás doma a zachytit přirozené okamžiky vás dvou nebo si svůj příběh můžete zasadit do jiného prostředí, které rádi navštěvujete (máte například společný koníček apod.). Je to jen na vás a já vám s tím ráda pomohu.

Párové natáčení probíhá mimo den svatby. Velkou výhodou je možnost zvolit si jakoukoliv lokalitu, termín dle příznivého počasí i ideálního světla. Můžete si v klidu užít svatební den a neřešit nabitý harmonogram. Ráda vám splním jakoukoliv vaši představu. Výhodou je také, že už máte svatební šaty, oblek, šperky. Před svatbou případně můžete focení využít jako zkoušku líčení a účesu. Video můžete použít jako svatební pozvánku pro své hosty.

Natáčení trvá cca 3-4h na vámi vybrané lokalitě. Styl příběhu spolu zkonzultujeme dle vašeho přání, případně vám doporučím nějaké tipy. V případně videa obdržíte krátký film s mluveným slovem (můžete například přečíst váš svatební slib) o délce cca 3-5 min.

Film může zahrnovat:
– záběry vás dvou ve stylu lifestyle (u vás doma, venku na procházce, přirozené momenty)
– nebo vás dva ve svatebním outfitu

KAMERAMAN NA SVATBU?

Co všechno najdeme ve svatebním filmu?

Natáčení svatby je vyprávění příběhu. Stejně tak, jak je tomu u filmu, tak mám připravený předběžný scénář a natáčím tak, aby ve vás video zanechalo emoce. Vybírám ty nejlepší okamžiky svatebního dne a skládám je do krátkého filmu. Ten trvá zhruba okolo 5-10 minut. Je to ideální délka, na kterou se rádi budete koukat zas a znova a také se do ní vejde to nejdůležitější. Při natáčení používám více kamer, přídavná světla a také mikrofony. Proto mé filmy obsahují kvalitní mluvené slovo, které dodá vašemu filmu autentickou atmosféru. Na podkres záběrů vybírám z autorských písní, které nejlépe vystihnou atmosféru vaší svatby. Všechny písně jsou zpoplatněné a tudíž vaše video zahrnuje i autorská práva. Součástí mých videí je samozřejmě originální střih, nikdo přeci nechce stejné video jako všichni ostatní ;-). A stejně tak i postproces, jehož součástí je colorgrading (barevná a světelná úprava videa), který podtrhne jeho visuální formu. Takový proces trvá i dvakrát tak dlouho než samotné natáčení videa.

Nechceme se dlouho natáčet.

To je naprosto v pořádku. Svatbu máte jednou v životě a vaši kamarádi a rodina za vámi přijeli z daleka, aby si s vámi svatební den užili. Buď můžete využít možnosti natáčení mimo svatební den nebo se jednoduše dohodneme, kdy bude ideální se na chvíli vytratit v průběhu svatby. Většinou to rozděluji do více krátkých časových úseků, abyste dlouho nechyběli. Natočíme například něco před/po obřadu a pak k večeru, když je krásné měkké světlo. Někdy se stane, že je perfektní světlo v daný moment, a když chcete, můžeme si spolu „odběhnout“ , třeba i jen na pár minut.

Jsme neradi před kamerou.

Nebojte, nikdo to nemá rád. Při natáčení si spolu budeme jednoduše povídat. Uvidíte, že v přítomnosti vaší druhé polovičky se uvolníte, ani nebudete vědět jak. Projdeme se spolu a zachytíme přirozené momentky. Nikdy nechci, aby lidé koukali do objektivu a usmáli se na povel. Místo toho si povídáme jako staří známí a ono to vždycky přijde samo.

Nevěsta a ženich

Jak dlouho trvá tvorba svatebního videa?

Jak jsem již psala výše, jde o příběh, který se utváří již v tvůrcově mysli a končí postprocessem v pc. Ještě před natáčením se s vámi sejdu a probereme veškeré detaily ohledně vaší svatby a harmonogramu. V den svatby přijíždím na dané místo dříve tak, abych si dokázala naplánovat veškeré natáčení. V hlavě už mám díky naší schůzce předběžnou představu o tom, jak by mohl svatební film vypadat. Samotným natáčením v den svatby celý proces teprve začíná. Je zapotřebí najít dokonalou kombinaci písní, projít všechny záběry znovu a znovu a začít skládat příběh ve střižně. Jakmile je hotový hrubý střih, začnu pracovat také s efekty, nápisy, mluveným slovemm, hudbou a hlavně nechám celý nápad na nějakou dobu uležet. Tento systém zaručí kvalitu výstupu, což platí i u fotografie. Následuje ladění střihu a konečně colograding. Každý jednotlivý záběr se upravuje zvlášť. Světla, stíny, barevné tóny. Na závěr se doladí detaily a je hotovo! Představte si tedy pod tím vším ideálně dva měsíce práce.

Jak je to s placením?

Abych vám mohla závazně rezervovat váš svatební termín, bude potřeba společně podepsat rezervační smlouvu, ve které najdete napsané veškeré podmínky. Zaplatíte zálohu o výši 30% z celkové částky. Zbytek ceny zaplatíte až v den svatby nebo po svatbě.

Rezervujte si svůj termín svatby

Pokud jste na mých stránkách našli, co jste hledali, napište mi.
Těším se na váš příběh!

Svatba Elišky a Vaška - novomanželé