Svatební video

Svatební love story

Vaše příběhy

Video uchová vaše nejkrásnější vzpomínky ze svatebního dne mnohem lépe než samotné fotografie. Emoce jsou živé a neopakovatelné. Můžete se při shlédnutí videa stále vracet zpět ve vzpomínkách. Videa mají úžasnou atmosféru, která doprovází celý váš svatební den. Ráda si poslechnu všechny vaše představy a přizpůsobím natáčení vašim individuálním potřebám. Na osobní schůzce s vámi ráda proberu veškeré detaily.

Marika a Vojta

Jedna z nejemotivnějších svateb letošního roku. Jsem strašně ráda, že jsem měla možnost být součástí nejdůležitějšího dne Mariky a Vojty. To především proto, že mám své kořeny na Slovensku a na této svatbě jsem měla možnost zažít pravé slovenské svatební tradice. Marika s Vojtou měli krásný vysněný církevní obřad. Tradiční cimbálová kapela byla naprosto úžasná.

Verča a Kuba

Dana a Petr

 

Dana a Petr už od mala jezdívali na tábor blízko Lázní Libverda. Vybrali si proto pro svůj svatební den právě tohle místo. První ranní paprsky slunce nám v průběhu dne zakryly dešťové kapky. Nikomu z nás to ale nevadilo. Svatba byla krásná a všichni jsme si ji skvěle užili.
Příroda v okolí Lázní Libverda je čistá a má neopakovatelnou atmosféru. Zvlášť po dešti. A kam jinam s čerstvými novomanželi zajít než na slavnou kolonádu…

Předsvatební video

emoce a přirozenost

Love Story video je velmi oblíbené v zahraničí. Můžete jej použít jako originální svatební pozvánku nebo mít krásnou vzpomínku na váš příběh lásky.

Jennifer a Patrik

Rezervovat termín

napište mi

    Share: