O čem je boudoir focení?

Styl boudoir vychází z ženskosti, ladnosti, křehkosti a půvabu. Má za cíl zvýraznit vaši přirozenou krásu a podtrhnout vaše přednosti, eventuálně i zakrýt nedostatky. Nejedná se o erotiku či akt, ale o decentní fotografie, které mají za cíl pouze poodhalit kousek vaší smyslné stránky. Vše je zahaleno do tajemství, které je poodhaleno jen v malých náznacích.

Pro koho je boudoir focení určené?

Boudoir je vhodné pro všechny věkové kategorie. Žena je krásná v každém věku. Stačí jen zdůraznit přirozenou krásu každé z nás, umět zvýraznit přednosti a zakrýt nedostatky. Od toho jsme tu my. Má italská vizážistka Jennifer se o vás postará. Budete mít možnost s ní konzultovat vše, co se týká líčení a vaší pleti. Vytvoří vám ideální make-up, doporučí vhodnou kombinaci oblečení a vykouzlí účes, který podtrhne váš vysněný vzhled. Nemusíte mít postavu jako modelka. Já vám pomohu s tím, abyste se hlavně cítily přirozeně a focení si užily.

Hezká fotka není o umění pózovat, ale o správném úhlu záběru ;-).

Boudoir focení je určeno všem ženám, které chtějí mít krásnou památku pro sebe, nebo naopak chtějí překvapit svého partnera, či budoucího manžela a věnovat mu fotografie jako dárek k výročí. Je to také forma relaxu, příjemně stráveného dne v dámské společnosti, kde se pobavíte, uvolníte a necháte se hýčkat. Někdy je potřeba dopřát si den jen pro sebe a nechat ostatní pečovat o vás!

Jaká je vaše představa boudoir focení?

Pokud už máte konkrétní představu o výsledných fotografiích, tak budu jen ráda, když mi ji předem sdělíte. Můžeme podle toho s předstihem naplánovat ideální místo, make-up, účes i oblečení.

Momentálně fotíme v krásných prostorách luxusního libereckého hotelu Pytloun Grand Hotel Imperial.

Nápadům se meze nekladou. Když to bude v našich možnostech, tak se vám rády přizpůsobíme.

Nejčastější požadavky bývají focení černobílých fotek v protisvětle, ležérní fotografie v pánské košili, focení ve společenských šatech, ale také velmi decentní zachycení nahoty s tím, že to nejdůležitější zůstává skryté. Velmi moderní bývá také tzv. „bridal boudoir“ – budoucí nevěsty se nechávají fotit v závoji, v bílém spodním prádle se svatebním podvazkem apod. a fotografie potom darují svému muži.

Boudoir fotografie jako dárek

Ke každému fotografování dostáváte automaticky fotky v elektronické podobě. V některém z balíčků máte také zahrnuté tištěné fotky a foto obraz o velikosti 30x45cm (více info viz aktuální ceník).

Vřele doporučuji nechat si fotografie vytisknout, zvlášť když se jedná o dárek pro partnera. V případě zájmu je zde možnost vybrat různé velikosti fotek, druhy papírů, foto knihy, alba či foto obrazy. Nabízím také dárkový dřevěný box, kam si můžete na přání nechat vyrýt věnování, datum či cokoliv. Pro individuální nabídku mne neváhejte kontaktovat.