Doplňkové služby ceník

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

Hudba na svatbu


K balíčku obřad je možné si připlatit za hudební doprovod kytary ke svatebnímu obřadu, který zajišťuje můj manžel. V případě, že budete mít zájem o fotografování i hudbu k obřadu, tak platíte pouze jedno dopravné. Cena za kytarový doprovod je 3.000 Kč. Video ukázky najdete níže.

Dále je zde možné objednat na svatbu kapelu Aura. Pro ceník i detailní informace prosím kontaktujte přímo Davida Fajmona.

[/vc_column_text][vc_video link=“https://www.youtube.com/watch?v=K4ryD2S-Ex4″ align=“center“][vc_video link=“https://www.youtube.com/watch?v=0-o6gfPaxWU“ align=“center“][vc_video link=“https://www.youtube.com/watch?v=OV5qiuRCDoA“ align=“center“][/vc_column][vc_column][vc_column_text]

Dárkové balíčky tištěných foto


Kromě individuálních balíčků tištěných foto nabízím již sestavené dárkové balení, které může sloužit jako ideální dárek pro sebe nebo svou rodinu. Můžete jej věnovat jako svatební dar pro rodiče nebo pro novopečené dědečky a babičky při narození vnoučete.
Fotografie jsou uloženy v krásné dřevěné krabici, kde vám na přání mohu ručně vyrýt jakýkoliv nápis s věnováním či jménem.

Všechny fotografie jsou vytištěné na prémiovém papíře “velvet”, který dodá fotografiím nejen krásný vzhled, ale je také velmi příjemný na dotek rukou.
Některé balíčky zahrnují také luxusní foto obraz.

V případě zájmu není problém prohlédnout si balíčky přímo u mně.

[/vc_column_text][/vc_column][vc_column][/vc_column][/vc_row]