Tipy | rady

Co je boudoir focení

focení tipy

O čem je boudoir focení?

Styl boudoir vychází z ženskosti, ladnosti, křehkosti a půvabu. Má za cíl zvýraznit vaši přirozenou krásu a podtrhnout vaše přednosti, eventuálně i zakrýt nedostatky. Nejedná se o erotiku či akt, ale o decentní fotografie, které mají za cíl pouze poodhalit kousek vaší smyslné stránky. Vše je zahaleno do tajemství, které je poodhaleno jen v malých náznacích.

Pro koho je boudoir focení určené?

Boudoir je vhodné pro všechny věkové kategorie. Žena je krásná v každém věku. Stačí jen zdůraznit přirozenou krásu každé z nás, umět zvýraznit přednosti a zakrýt nedostatky. Od toho jsme tu my. Má italská vizážistka Jennifer se o vás postará. Budete mít možnost s ní konzultovat vše, co se týká líčení a vaší pleti. Vytvoří vám ideální make-up, doporučí vhodnou kombinaci oblečení a vykouzlí účes, který podtrhne váš vysněný vzhled. Nemusíte mít postavu jako modelka. Já vám pomohu s tím, abyste se hlavně cítily přirozeně a focení si užily.

Hezká fotka není o umění pózovat, ale o správném úhlu záběru.

Boudoir focení je určeno všem ženám, které chtějí mít krásnou památku pro sebe, nebo naopak chtějí překvapit svého partnera, či budoucího manžela a věnovat mu fotografie jako dárek k výročí. Je to také forma relaxu, příjemně stráveného dne v dámské společnosti, kde se pobavíte, uvolníte a necháte se hýčkat. Někdy je potřeba dopřát si den jen pro sebe a nechat ostatní pečovat o vás!

jaká je vaše představa boudoir focení?

Pokud už máte konkrétní představu o výsledných fotografiích, tak budu jen ráda, když mi ji předem sdělíte. Můžeme podle toho s předstihem naplánovat ideální místo, make-up, účes i oblečení.

Momentálně fotíme v krásných prostorách luxusního libereckého hotelu Pytloun Grand Hotel Imperial nebo v Apartmánech Pečený.

Nápadům se meze nekladou. Když to bude v našich možnostech, tak se vám rády přizpůsobíme.

Nejčastější požadavky bývají focení černobílých fotek v protisvětle, ležérní fotografie v pánské košili, focení ve společenských šatech, ale také velmi decentní zachycení nahoty s tím, že to nejdůležitější zůstává skryté. Velmi moderní bývá také tzv. „bridal boudoir“ – budoucí nevěsty se nechávají fotit v závoji, v bílém spodním prádle se svatebním podvazkem apod. a fotografie potom darují svému muži.

Při skupinovém focení je vhodné, abyste se barevně sladili. Pokud si jeden z vás oblékne například červenou mikinu, bude to na fotografii působit rušivým dojmem.

Pokud si nevíte opravdu rady, na Pinterestu najdete tabulky ideální kombinace barev.

Spoustu fotek dělám po předchozí dohodě se zákazníkem i do černobílé varianty. V tom případě, si s barvou nedělejte velkou hlavu.

Boudoir fotografie jako dárek

Ke každému fotografování dostáváte automaticky fotky v elektronické podobě. V některém z balíčků máte také zahrnuté tištěné fotky a foto obraz o velikosti 30x45cm.

Vřele doporučuji nechat si fotografie vytisknout, zvlášť když se jedná o dárek pro partnera. V případě zájmu je zde možnost vybrat různé velikosti fotek, druhy papírů, foto knihy, alba či foto obrazy. Nabízím také dárkový dřevěný box, kam si můžete na přání nechat vyrýt věnování, datum či cokoliv. Pro individuální nabídku mne neváhejte kontaktovat.

Nechte se zkrášlit

Správný make-up je při boudoir focení jedna z nejdůležitějších věcí, proto nabízím možnost využít služeb profesionální vizážistky i kadeřnice. Nalíčí vás a učeše přesně podle vašich představ a zároveň tak, abyste na fotografiích vypadaly co nejlépe. Stejně tak se s vizážistkou můžete domluvit na ideálním účesu, který vám bude slušet.

Zároveň si užijete péči a dopřejete si jeden den plný relaxu jen sama pro sebe.

Co říkají klienti

Zuzku jsem si vybrala náhodně na internetu podle fotek a recenzí. V té době probíhala v Liberci i její výstava, takže další plus proč oslovit na focení právě ji. Zuzka je milá, charismatická, profesionální. Hravě dokázala odbourat počáteční nervozitu a z focení se stala zábava. A výsledkem jsou nádherné fotky, ze kterých jsem byla nadšená nejen já, ale i manžel, pro kterého jsem je měla jako dárek.

Monika

Mohu jen doporučit!!! Zuzka je skvělá fotografka, je velice kreativní a nápaditá, klade důraz na individualitu, vždy pečlivě vybírá lokalitu dle typu focení, dokáže zajímavým způsobem zachytit jedinečné okamžiky, ve svém oboru se neustále zdokonaluje, vzdělavá a učí nové a nové techniky. Pokud si ji vyberete, budete určitě nadmíru spokojení

Jana

zaujala vás má tvorba?

rezervovat termín