Tipy na svatební místa

Liberecký kraj

svatební tipy

Hledáte ideální místo na svatbu v Libereckém kraji? 

Ráda vám s tím pomůžu. Jsem liberecká fotografka, tak kromě toho, že svůj vlastní kraj dobře znám, tak mám možnost během svatební sezóny navštívit spoustu krásných míst. Nechte se inspirovat svatebním focením jiných nevěst. Doufám, že  vám může tento článek pomoci s výběrem toho pravého místa na svatbu

1. Obří sud na Javorníku

V restauraci Obří sud na Javorníku jsem fotila svatbu hned několikrát a také krásné křtiny. Pokud hledáte soukromí, plánujete přírodní svatbu v lese a chcete skvělé jídlo i ubytování pro většinu hostů, tak je Obří sud ideální právě pro vás. Tohle místo je neskutečně magické. V létě vás může překvapit hustá mlha i déšť. Vaše fotky budou mít atmosféru, kterou jinde jen tak nenajdete. Deště se nebojte, dobrý fotograf se pár kapek nezalekne a naopak z nich dokáže vytvořit ty nejkrásnější fotky. Na Obřím sudu je bezva prostor pro menší kapelu, ve dvou patrech jsou krásné světlé místnosti, kde se může připravovat jak nevěsta, tak i ženich. Jako ukázku si můžete prohlédnout fotky Adélky a Ládi, které jsem zde také fotila.

2. Tvrz krassa v osečné u liberce

Pokud chcete absolutně to nejlepší, tak Tvrz Krassa je pro vás ideální místo. Svatbu vám zde naplánují od A do Z s absolutním soukromím a těmi nejvybranějšími pochoutkami na svatebním stole. Máte tu zkrátka dokonalý servis, krásné místo s opravdu úžasnou atmosférou. Jako fotografka jsem si toto místo nemohla vynachválit. Kromě krásných venkovních prostor je zde možnost fotografovat i v luxusních prostorách Afrického salonku nebo kdekoliv v interiéru. Svatbu jsem zde fotila Monice a Kamilovi.

3. Severočeské muzeum v Liberci

Pokud krásné a netradiční místo na svatbu, tak doporučuji liberecké muzeum. Obřady se konají ve slavnostním vestibulu. Na focení máte potom kromě historické budovy k dispozici i krásnou knihovnu a terasu. Ve vnitřních prostorách mohou vzniknout opravdu nádherné fotky, které byste jinde nikdy nepořídili. Interiér má prostě svou osobitou atmosféru. Venku se dá fotit přímo před dominantním vchodem a všude v okolo parku. Takže i kdyby pršelo, máte hned několik alternativ na svatební focení.

Na liberecké radnici jsem fotila svatbu Martinovi a Klárce, na společné portréty jsme potom vyrazili do okolí Severočeského muzea a k Oblastní galerii.

Pokud se projdete po okolí, můžete ke skvělým fotkám využít i venkovních prostor Oblastní galerie v Liberci.  Možností, kde se fotit je opravdu hodně. A když si uděláte malou procházku, můžete se vyfotit na nejkrásnější ulici Liberce – Masarykově.

svatbní fotografka

rezervovat termín