nafotím nebo natočím váš příběh

rodinná fotografka

Rodinné příběhy & momenty

fotky s vašimi nejbližšími

Rodinný fotograf

Chci na fotkách zachytit vaše emoce a to, jací opravdu jste. Přirozené emoce, které jsou reálné. Každý jsme jiný a proto se snažím o naprosto individuální přístup ke každému z vás. Rodinné focení může vypadat i přirozeně. Bez umělých rekvizit, nakresleného pozadí nebo strojených póz. Naprosto jednoduše, u vás doma nebo kdekoliv, kde se cítíte v pohodě. Chci na fotkách zachytit vaše emoce a to, jací opravdu jste, jak se cítíte nebo jaký máte vztah s lidmi, se kterými se fotíte. Nafotím pro vás jedinečné fotografie i ve stylu boudoir nebo glamour.

Inspirováno

příběhy

Chci abyste se při focení cítili prostě co nejlépe a jako doma.

Nedělám módní “tématická” focení, protože je pro mne důležitá přirozenost. “Podzimní focení” pro mne znamená jít se s vámi projít do parku zasypaného listím nebo někam, kam s rodinou rádi chodíte, kde trávíte společný čas a zaznamenat pro vás tyto chvíle. “Vánoční focení” pro mne znamená vyběhnout s vámi do sněhu, vyfotit vaše děti jak staví sněhuláka, jak společně zdobíte domov dekoracemi nebo pečete cukroví.

“Zachytím vaše životní momenty přirozeně a tak, abyste na fotografiích byli přesně takoví, jací jste. Opravdoví lidé s reálnými emocemi.”

Proto ode mne nečekejte hromadná focení ve “vánočním” nebo “podzimním stylu”, kde bude každý z účastníků mít doma stejnou fotografii, jako rodina, která se fotila půl hodiny před ním. Raději s vámi strávím delší dobu, dám si práci s vyhledáním originálního místa na focení, které vám bude nejvíce vyhovovat a která co nejvíce vystihne právě vás a vaši rodinu.

Napište mi a ráda si vyslechnu, jakou máte představu.

Co je zahrnuto v ceně?

Doprava po Liberci zdarma. Mimo Liberec si účtuji 10 Kč/km.
Každá fotografie nad rámec balíčku 250 Kč.
Možnost přikoupit k balíčkům všechny povedené fotografie v základní úpravě – 2.500 Kč.

Neupravené fotografie neposkytuji.

Co dalšího mohu nabídnout?

Služby profesionální vizážistky
Tištěné fotografie | fotoknihy
Přesvatební | párové video
Rodinné video

Chcete originální

umělecký portrét?

nebo přirozené

momentky a portréty?

mám spoustu nápadů

napište mi!

Nafotím i váš příběh

email

fajmonovaz@gmail.com

Telefon

+420 722 710 887