V samotném překladu to znamená boudoir nevěsty nebo se tomu také říká svatební boudoir. Jedná se o fotografování ve spodním prádle, na rozdíl od klasického boudoir focení se bridal boudoir týká hlavně budoucí nevěsty. Ta si na focení kromě bílého spodního prádla vezme také svatební závoj, boty, korunku nebo sponu do vlasů, bílé svatební podvazky či silonky. Výjimkou nebývá ani svatební kytice. Prostě vše, co si bude brát na samotnou svatbu.

Svatební šaty nejsou na focení podmínkou, ale mohou tvořit krásný doplněk na fotografiích. Na fotografiích se mohou objevit jenom decentně v pozadí.

Svatební dar pro budoucího manžela

Lechtivé fotografie jsou ideálním dárkem pro vašeho nastávajícího. Nebojte se, neuvidí vás ve svatebních šatech, jen ho lehce navnadíte na svatební atmosféru bílým spodním prádlem a svůdnými pózami.

Můžete si z fotek vytisknout obraz nebo darovat budoucímu muži předsvatební foto album.

Skvělá rozlučka se svobodou pro nevěstu

Boudoir fotografování může být také skvělým dárkem pro nevěstu! Naplánujte jej jako součást rozlučky se svobodou. Není problém domluvit si luxusní hotelový pokoj, kde si můžete uspořádat menší boudoir party s lahví skvělého sektu a nějakým dobrým dezertem. Vizážistka vás (nebo pouze nevěstu) nalíčí a učeše a společně vytvoříme krásné fotky, které může nevěsta darovat svému budoucímu muži. Večer už může pokračovat podle vašich představ.

Předsvatební focení

Pokud si u mne objednáte Bridal Boudoir, máte také zároveň možnost si samotné předsvatební focení vyzkoušet. Vzájemně se poznáme a na svatbě už nebudete tolik nervózní ;-). Pro nevěsty je důvěra ve fotografa v den D velmi důležitá. Spadne z vás stres v přítomnosti cizího člověka.