svatební dodavatelé

Hledání ideálního svatebního dodavatele není vždy snadné. Zvlášť, když máte svou vysněnou svatbu a jasnou představu o tom, jak by váš velký den měl probíhat. Jelikož se ve svatebním průmyslu již nějaký ten rok pohybuji, tak znám osobně pár skvělých lidí, kteří by vám mohli s plánováním svatby pomoci. Většina z nich jsou již mí dobří přátelé, znám jejich práci. Proto bych chtěla jejich služby doporučit i vám, budoucím nevěstám. A s přípravou svatby vám jistě pomohou užitečné svatební tipy.

Make-up artist

Vizážistka

Verča pracuje jako svatební vizážistka, kosmetička, brow master (proměna obočí a barvení Bio Hennou), poradkyně přes makeup, natáčí řasy metodou Lash Lifting a masíruje ve Studiu Easy v Liberci. Je to jeden z nejmilejších lidí, co znám.

Kapela

Kapela Aura se specializuje na svatby, maturitní plesy, firemní párty, vánoční večírky, městské slavnosti a festivaly. Je to partička showmanů, kteří působí na hudební trhu již od roku 2009. Mohou se pochlubit skvělými referencemi od významných firem.

Kapela Aura

Copywriter

Copywriter

Chcete oslovit hosty skvělými texty? Nechte si je napsat od Barbory. Vytvoří pro vás svatební oznámení, originální proslov pro svědky nebo třeba čtivé svatební noviny.

Zábava na svatbu

Okořeňte svou svatbu skvělou show na skákacích botách. Nejenom že svatebčani uvidí nebezpečná salta, ale navíc je zde možnost nacvičit vtipnou scénku „jak se novomanželé poznali“. Při prostojích malé i velké zabaví hračky HOPsej.cz

zábava na svatbu

Kadeřnice

Kadeřnice

Jsme malé kadeřnictví v Liberci s desetiletou tradicí. Nabízíme především široké portfolio kadeřnických služeb, nejnovější technologie a postupy, osobitý a individuální přístup. Naše práce je zároveň naším koníčkem a děláme ji s vášní a srdcem.

Kytara k obřadu

Není nic hezčího než živá hudba u svatebního obřadu. David vám rád zahraje na akustickou kytaru při nástupu ženicha a nevěsty, usazování svatebčanů, gratulací až po odchod novomanželů. Napište mu a rád zahraje i vaši vysněnou píseň.

Kytara k obřadu

Kameramanka

Kameramanka

S Kamčou už se znám dlouhou dobu. Je to moc milá slečna s velikým zápalem pro natáčení. Když potřebujete foto i video, Kamča je moje parťačka v týmu. Najdete ji pod značkou Orbita video.

Svatební fotograf

V případě, že mám termín zrovna plný, tak volám Kamila. Je to skvělý kluk, sympaťák a zkušený svatební fotograf.

Fotograf

galerie

Kontakt

Pracujte s námi

Ráda vám poradím s výběrem svatebního dodavatele nebo místa.

Email

fajmonovaz@gmail.com

Telefon

+420 722 710 887