Svatební blog a tipy na focení

KOLIK STOJÍ SVATEBNÍ VIDEO

Kolik stojí svatební video? Jakého kameramana na svatbu vybrat? Proč si nechat natočit svatební video? V tomto článku najdete několik užitečných tipů na výběr svatebního kameramana.

PŘEDSVATEBNÍ FILM

V zahraničí je poslední dobou velmi v módě předsvatební video Love Story. Je to další krok navíc k perfektním vzpomínkách na váš svatební den. Video má oproti fotografiím spoustu výhod. Zachytí vaše emoce, intimitu, vzájemnou blízkost a lásku mnohem hlouběji. Vytvořím vám váš vlastní film s příběhem, na který se můžete podívat, kdykoliv budete chtít.

Nevěsta s ženichem

SVATBA NA LIBERECKÉ RADNICI

Na svatbu Klárky a Martina strašně ráda vzpomínám. Oba byli skvělí a celý den jsem si opravdu moc užila. Ráno mě na schodech přivítala Bella. Se svými růžovými ponožkami by mohla rozhodně vyhrát TOP svatební psí outfit. Stejně tak to platí i pro perfektně sladěné svatební družičky…

SVATEBNÍ FILM NA ČESKÉM RANČI

Ráda bych se s vámi podělila o krásnou jarní svatbu Verči a Kuby. Vybrali si mé oblíbené místo – Český Ranč v Zákupech u České Lípy. Mohu jen doporučit. Místo je obklopené nádhernou přírodou, lesy a rozkvetlými stromy, děti rozhodně potěší zvířata na farmě.

Nevěsta

HUDBA NA SVATEBNÍ OBŘAD

Dnešní článek je věnován hudebnímu doprovodu na svatbu, protože je nedílnou součástí svatebního dne. Hudební podkres je stejně tak důležitý jako výběr květin a dekorací, barevné kombinace nebo třeba samotného dortu. Hudba totiž může podpořit a umocnit emoce nevěsty, ženicha a také svatebních hostů a to zcela nenápadným způsobem.

Kytarista na svatebním obřadu

JAKÉ JE IDEÁLNÍ OBLEČENÍ NA FOCENÍ?

Nejčastějším dotazem zákazníků bývá vždy to, co si mají připravit s sebou na focení. Ať už se fotí v exteriéru nebo v interiéru, vždy je dobré oblečení a doplňky sladit tak, aby ladily s výsledným záměrem fotky. Poradím vám pár tipů ohledně outfitu vhodného pro rodinné, těhotenské, párové focení, stejně tak to platí i pro lifestyle fotky u vás doma, newborn nebo focení dětí.

TIP NA SVATEBNÍ MÍSTO V LIBERECKÉM KRAJI

Hledáte ideální místo na svatbu v Libereckém kraji a nevíte si rady? Ráda vám s tím pomůžu. Jelikož jsem liberecká fotografka, tak kromě toho, že svůj vlastní kraj docela znám, tak mám možnost během svatební sezóny navštívit spoustu krásných míst. Myslím si, že možnost nahlédnout tak trochu do zákulisí mého svatebního focení vám může pomoci s výběrem toho pravého místa na svatbu. Projdeme si společně některé krásné lokality a můžete se také nechat inspirovat na svou vlastní svatbu!

Zámek Vrchlabí

SVATBA V PRAZE NA VRŠOVICKÉM ZÁMEČKU

Hledáte ideální místo na svatbu v Praze? Monča s Jardou jsou oba umělci a skvělí fotografové. Jsem moc ráda, že jsem mohla fotit právě jejich svatbu, která proběhla na Vršovickém zámečku. Celý den proběhl v uměleckém duchu, protože oba jsou skvělí umělci a fotografové.