Fotograf a kameraman na akci

Fotky z vaší akce

Co má společného parádní oslava padesátin s křtinami miminka? Slavnostní večeře po promoci syna a reprezentační ples firmy? Ze všech akcí chcete mít skvělé fotky. Od toho jsem tu já, váš fotograf na akce.

Na své akci chcete skvělého fotografa.

Až ten den nastane, budete si ho chtít především nerušeně užít. Nechcete se strachovat o to, kdo ty důležité chvíle zachytí. Vy je chcete naplno prožít. Od toho je zde profesionální fotograf. S mými službami se nemusíte o nic starat, a přesto si vzpomínku na ten skvělý den uchovat a prožívat znovu a znovu, kdykoliv budete chtít.

Zachytím všechny důležité okamžiky a ani o mně nebudete vědět. Tak správný fotograf pracuje. Je všude a nikdo si ho nevšimne. Dostanete originální fotky, protože vaše akce je unikát. Proč byste měli mít fotky, které od obrázků z jiných oslav nerozeznáte? Vždyť atmosféra vaší oslavy byla neopakovatelná. 

Dostanete ode mně fotky v odpovídající kvalitě. Ale žádné unylé pózy vyhlazených modelek. V postprodukci se snažím využívat minimum retuše, aby vynikla osobnost lidí na fotografii. Přesto je výsledek krásný. V umění rozlišujeme krásu a kýč. Když se fotky upravují, je z toho umělé klišé. Pravé umění přinese krásné fotky. Ať už chcete vzpomínku do alba, obraz na stěnu obýváku nebo reprezentativní fotky na svůj web, s obrázky ode mě se vždy pochlubíte. 

Proč právě já?

Jsem profesionální fotografka (reference). Studuji prestižní fotografickou školu a moje tvorba už sklidila mnohé úspěchy. Fotím převážně svatby, ale také jiné akce. Umím se pohybovat mezi hosty téměř neviděna a neminout ten vzácný okamžik. S vašimi zahraničními hosty se domluvím třeba anglicky, německy, italsky nebo francouzsky. Jdu si vlastní cestou, moje fotky jsou originální.

Co dělám jinak?

Do každé své práce přidávám trochu umění. Zachytím reálné emoce vašich hostů. Léta zkušeností mě naučila, kde je v tu pravou chvíli mé pravé místo. To mi umožňuje zachytit třeba i takové okamžiky. Svými fotkami vyprávím příběh. Ten je o vás a o vašich hostech. Budete-li chtít, můžeme se sejít předem, vy mi povíte něco o sobě a předložíte mi svou představu o akci. Ráda vás lépe poznám, bude se mi snáze vyprávět.

Kolik to stojí?

Cena za 3-4h focení začíná na 15.000 Kč.

Na době focení se dohodneme předem.

Často se ptáte?

Jak dlouho na akci zůstanete?

To je na dohodě. Můžeme se domluvit předem, na místě podle situace můžete přikoupit další hodiny.

Kolik se platí záloha a je nutno něco doplatit v hotovosti?

Pokud se nejedná o svatbu, stačí závazná telefonická či písemná objednávka přes e-mail. Výše zálohy je dle dohody. 

Potřebujete nějaké vybavení pro focení?

Ne, veškeré vybavení si vozím s sebou.

Co ještě pro Vás zařídím?

Můžu zajistit i jiné služby, pokud budete mít zájem.

 1.  Hudba na akci
 2.  Kamera na akci
  Pokud chcete raději kameru, akci pro vás natočím. (ukázka videotvorby)
 3.  Fotky i video
  Pokud chcete fotky i video, mohu natáčet a fotit bude můj skvělý kolega. Pracujeme jako sladěný tým profíků. 
 4.  Umělecké portréty
  Chcete pro krásnou oslavenkyni umělecký portrét?
  Nebo rodinné focení s vaším křtěným miminkem?
 5.  Texty pro vaši akci nebo pro vaši firmu
 6.  Asistent fotografa

Napište mi – vyplňte poptávkový formulář a já se vám ozvu.