Svatební dodavatelé

Hledání ideálního svatebního dodavatele není vždy snadné. Zvlášť, když máte svou vysněnou svatbu a jasnou představu o tom, jak by váš velký den měl probíhat. Jelikož se ve svatebním průmyslu již nějaký ten rok pohybuji, tak znám osobně pár skvělých lidí, kteří by vám mohli s plánováním svatby pomoci. Většina z nich jsou již mí dobří přátelé, znám jejich práci. Proto bych chtěla jejich služby doporučit i vám, budoucím nevěstám ;-).

Vizážistka

Verča pracuje jako svatební vizážistka, kosmetička, brow master (proměna obočí a barvení Bio Hennou), poradkyně přes makeup, natáčí řasy metodou Lash Lifting a masíruje ve Studiu Easy v Liberci. Je to jeden z nejmilejších lidí, co znám ;-).

Vizážistka

Zábava na svatbu

Okořeňte svou svatbu skvělou show na skákacích botách. Nejenom že svatebčani uvidí nebezpečná salta, ale navíc je zde možnost nacvičit vtipnou scénku „jak se novomanželé poznali“. Při prostojích malé i velké zabaví hračky HOPsej.cz
hopsej

Kapela Aura

Kapela Aura se specializuje na svatby, maturitní plesy, firemní párty, vánoční večírky, městské slavnosti a festivaly. Je to partička showmanů, kteří působí na hudební trhu již od roku 2009. Mohou se pochlubit skvělými referencemi od významných firem.

hudebni-klip-nataceni

Fotograf

Mám zrovna obsazený váš termín jako fotograf? Zkuste napsat Kamilovi, je to správný kluk, co vám svatbu rád nafotí. Je to profík každým coulem a mohu ho jen doporučit ;-).

Fotograf

Kytara k obřadu

Není nic hezčího než živá hudba u svatebního obřadu. David vám rád zahraje na akustickou kytaru při nástupu ženicha a nevěsty, usazování svatebčanů, gratulací až po odchod novomanželů. Napište mu a rád zahraje i vaši vysněnou píseň ;-).

Kytarista

Copywriter

Chcete oslovit hosty skvělými texty? Nechte si je napsat od Barbory. Vytvoří pro vás svatební oznámení, originální proslov pro svědky nebo třeba čtivé svatební noviny.

copywriter_queen_of_words_web

Kadeřnice

Jsme malé kadeřnictví v Liberci s desetiletou tradicí. Nabízíme především široké portfolio kadeřnických služeb, nejnovější technologie a postupy, osobitý a individuální přístup. Naše práce je zároveň naším koníčkem a děláme ji s vášní a srdcem.

Kadeřnice

Kameramanka

Mám zrovna obsazený váš termín jako kameraman? Rozhodně napište Kamilce. Pracuje pod značkou Orbita Video a je to skvělá holka. Vystudovala vysokou školu ekonomie, ale natáčení se pro ni stalo smyslem života. A na jejích videích je vidět, že tu práci prostě miluje.

Natáčení svatby i dronem

MUAH

Kristýna je absolventkou Make-up Institute Prague. Sleduje nejnovější trendy v oblasti líčení, kosmetiky a účesů.  Její práce je pro ní zábavou a za sebe říkám, že dělá naprosto luxusní svatební make-up i vlasy ;-).

Vizážistka

Květiny

Pokud hledáte perfektní květinovou výzdobu na vaši svatbu, tak se podívejte na Agenturu Verde. Verča s Denisou jsou sympatické holky z Liberce, co se o vás rády postarají ;-).

svatebni_kvetiny_liberec