natočím váš příběh

svatební film

Svatební film

Svatební kameramanka

Video uchová vaše nejkrásnější vzpomínky ze svatebního dne mnohem lépe než samotné fotografie. Emoce jsou živé a neopakovatelné. Můžete se při shlédnutí videa stále vracet zpět ve vzpomínkách. Videa mají úžasnou atmosféru, která doprovází celý váš svatební den. Ráda si poslechnu všechny vaše představy a přizpůsobím natáčení vašim individuálním potřebám. Na osobní schůzce s vámi ráda proberu veškeré detaily. Pokud vás zajímají další podrobnosti mé práce, prohlédněte si nejčastější dotazy.

Ilona & Martin

“Chtěla bych moc pochválit a doporučit Vám Zuzku kameramanku z Liberce, která nám vytvořila tuto krásnou vzpomínku v podobě videa. Jsme ji za to moc vděčný, je to nádhera. Zuzka je opravdu profík na svém místě, dělá svou práci srdcem, má velké zkušeností i s focením a mnoho originálních nápadů na záběr a fotografie. Na svatbu přijela s předstihem, aby vše okolo stihla natočit, plně se nám věnovala a zachytila vše co jsme si přáli . Určitě budete spokojeni a dojati jako my. Děkujeme 

Ilona & Martin

Marika & vojta

“Milá Zuzko, moc děkujeme za krásné svatební video. Budu si to pořád pouštět v časech dobrých i zlých, ve zdraví i nemoci. Nikdy mě nepřestane udivovat, kolik krásných detailů se Ti tam povedlo zachytit. Spolupráce s Tebou byla naprosto úžasná, když řeknu profesionální, tak tím myslím úplně všechno, dodržení termínu dodání, ceny, vytvoření kamarádské atmosféry. No prostě úžasné. Z každé svatby dovedeš udělat přenádherný příběh. Kdo chcete mít romantickou, nevšední, okouzlující vzpomínku na svůj krásný den, tak Zuzku rozhodně doporučuji.” 

Marika & Vojta

Denisa & Lukáš

“Zuzka je moc sympatická, charismatická a milá osobnost, která si nás získala svým profesionálním přístupem, dobrou náladou a nápaditostí. Natáčela nám na naší svatbě svatební film, který si moc rádi pouštíme a vzpomínáme na krásné chvilky našeho dne. Zachytila v něm všechny důležité a silné momenty ze svatby, ale i z našich běžných dnů. Jsem moc ráda, že jsem na Zuzku náhodně narazila a tak máme krásnou, věčnou vzpomínku. Zuzku můžeme jen doporučit”!

Denisa & Lukáš

Inspirováno

příběhy

NIKDE JINDE kameraman  NENAJDE TOLIK OPRAVDOVÝCH INTENZIVNÍCH EMOCÍ NA JEDNOM MÍSTĚ A V JEDEN DEN JAKO NA SVATBĚ.

Zachytit emoce, opravdové emoce, patří v umění k nejnáročnějším disciplínám. Když uspějete, vytvoříte veledílo. Když selžete, vyjde z toho kýč. Když se to povede, běhá mráz po zádech i největším drsňákům. Když se to nepovede, upadnete v zapomnění. Proto jsou emoce výzva. A já nepatřím k těm, kteří by před výzvami couvli.

Jak se mi to daří, posuďte sami. U některých videí běhají mravenci po zádech i mně. Protože každého klienta si pamatuji.

“Zachytím vaše životní momenty originálně a nově. V každém mém videu je kus umění a tvůrčí přesah.”

Zachytím vaše životní momenty originálně a nově. V každém mém videu je kus umění a tvůrčí přesah. Každému zákazníkovi se věnuji individuálně. Chci vás poznat, strávit s vámi nějaký čas a natočit vás přesně takové, jací jste a abyste ve svatebním filmu byli opravdoví lidé s reálnými emocemi. 

Napište mi a ráda si vyslechnu, jakou máte představu.

“VIDEO JE O TROCHU VĚTŠÍ VÝZVA NEŽ FOCENÍ. MŮŽETE PRACOVAT NEJEN S OBRAZEM, ALE TAKÉ S HUDBOU A MLUVENÝM SLOVEM”.

Love story

Předsvatební video

Love Story video je velmi oblíbené v zahraničí. Můžete jej použít jako originální svatební pozvánku nebo mít krásnou vzpomínku na vás dva. Natáčení trvá cca 3h na vámi vybrané lokalitě (u vás doma, venku). Styl příběhu spolu zkonzultujeme dle vašeho přání, případně vám doporučím nějaké tipy. V případně videa obdržíte krátký film s autorskou písní a mluveným slovem (můžete například přečíst váš svatební slib).

Nejčastější

dotazy

mám spoustu nápadů

napište mi!

natočím i váš příběh

Kam dál?

Přečíst nejčastější dotazy

Jak upravuju fotografie? Kolik fotek dostanete? Jak dlouho s vámi budu na svatbě? Pomohu vám s organizací svatebního dne? To a spoustu dalších dotazů najdete na webu.

Jak fotím celý svatební den?

Spoustu nevěst zajímá, jak vypadá galerie svatebního fotografa z celého svatebního dne. Proto jsem vytvořila sekci Svatebních příběhů, kde si můžete prohlédnout fotky z jednotlivých svateb.

svatební filmy

Váháte, jestli chcete fotky nebo spíše video? Natáčím i svatební videa. Budu ráda, když si prohlédnete mé svatební filmy a třeba vám u nich také ukápne slza.