FOTOGRAFKA & KAMERAMANKA

REKLAMNÍ FOTOGRAF

reklamní fotografka

Dobrá fotka prodává

Udělám vám takové fotky, že si vás zákazníci zapamatují.
Do každého obrázku dám kus umění a hlavně kus vás, vaší firmy, vaší filozofie. Je jedno, jestli prodáváte skvělou kávu nebo praktické příbory. Jestli navrhnujete oblečení nebo módní doplňky.

vždycky chcete

skvělé fotky

ZACHYŤTE SVou firmu JEDINEČNÝM ZPŮSOBEM

„Zachytím vaše produkty originálně a nově. V každé mé fotografii je kus umění a tvůrčí přesah.“

Na úpravě vašich fotografií si dávám velmi záležet. Pečlivě probírám všechny možnosti, hledám inspiraci v zahraniční tvorbě a velkou důležitost přikládám přípravě. Preferuji kvalitu nad kvantitou. Některé fotky fotím záměrně s tím, že vím, jakým stylem je budu následně upravovat. Nepoužívám žádné presety.

K některým fotografiím si připravuji pečlivě skici, hledám vhodné lokace a modely. Na některé projekty jsem schopná zajistit celý tým asistentů a profesionálů (jako např. kadeřnice, vizážistka, další fotograf aj.).

„Zuzana je špičková fotografka s velkým citem pro detail a lidským přístupem. Umí vystihnout silné momenty a její práce je profesionální. Fotka a video jsou důležité produkty, které se díky jejímu umu uchovají po mnoho let pro další generace. Sázka na Zuzanu je sázkou nejen na jistotu, ale hlavně výhrou v podobě spokojenosti při prvnímu pohledu na hotové umělecké dílo. Doporučuji a rád znovu využiji. Velká spokojenost s výsledkem“.

Pavel Dolejška 

Jaké služby

nabízím?

fotografka | kameramanka

Prohlédněte si, pro koho pracuji a nechte se také inspirovat.

Svatební salony

kadeřnictví | make-up artist

Food | kavárny | restaurace

Firemní prezentace

„Zuzka je velmi talentovaný fotograf. K fotografování přistupuje tvůrčím způsobem, což jí umožňuje dosáhnout neotřelé a zajímavé záběry. Je komunikativní a dokáže navodit neformální atmosféru aby její fotgrafie vypadaly přirozeně. Zároneň se neustále vzdělává v oblasi historie fotografie, teorie fotografie i v současných trendech. Nebaví ji pouhá rutinní práce a v každém fotografování hledá způsoby jak dojít k originálním výsledkům. Se stejným přístupem tvoří také videa“.

Roman Machek

kameramanka

Reklamní

Video

Neživím se jen focením. Video je o pouhý krůček vedle. Natáčím také svatební videahudební klipy a reklamní videa. Video je o trochu větší výzva než focení. Můžete pracovat nejen s obrazem, ale také s hudbou a mluveným slovem. Emotivní hudba přinese mravenčení v zádech i v nudném produktovém videu. Ale to jsou laciní mravenci. Ti mě nezajímají. Doběhnou, zmizí a nikdo si na ně nevzpomene. Nezůstanou s vámi.  V umění totiž rozlišujeme mezi krásou a líbivostí. Mezi působivostí a patosem.

„VIDEO JE O TROCHU VĚTŠÍ VÝZVA NEŽ FOCENÍ. MŮŽETE PRACOVAT NEJEN S OBRAZEM, ALE TAKÉ S HUDBOU A MLUVENÝM SLOVEM“.

Fashion

Reklamní promo video vaší kolekce

Backstage promo

Svatební salon promo

Reklamní promo video vaší svatební kolekce šatů

backstage

reportáž

Video z akce

Výtvarné fotografie zachycené s nápadem a profesionalitou.

mám spoustu nápadů

napište mi!

+420 722 710 887
fajmonovaz@gmail.com