reklamní fotografie

kadeřnice
prezentační foto

Hanka s Natálii mne oslovily s tím, že potřebují nafotit nové prezentační fotografie pro jejich kadeřnický salon v Liberci. Předělávaly webové stránky a chtěly nový a svěží design, pro který potřebovaly originální fotografie, se kterými se budou odlišovat.

kde se fotilo

Vybrala jsem pro ně exteriér. Fotilo se před libereckou Galerií-Lázně a využily jsme také výjimečný prostor starého libereckého tržiště.

tým

1 asistent
Hanka a Natálie

návrh

Příjemné prezentační fotografie na web, kde vynikne dlouholeté přátelství kadeřnic a současně profesionalita.
Rekvizity – hřebeny, fény.
Pozadí – venkovní zeď.

Chcete taky takové fotky?

ráda vám poradím

Dáme si spolu zdarma 20min call, kde mi nastíníte vaši představu a já vám navrhnu ideální řešení, které se vejde do vašeho budgetu.

venku nebo uvnitř?

Fotit můžeme v mém ateliéru, u vás ve studiu i v exteriéru. Žádné světlo nebo tma pro mě není problém ;-).

sestavím tým

Ráda pro vás sestavím i větší tým, pokud budete potřebovat nafotit větší projekt.

cena a rezervace

Cena vždy závisí na složitosti vašeho projektu.

Pro představu si ale můžete prohlédnout pár základních balíčků, které nabízím.

a co video?

Ráda pro vás natočím krátké i delší promo vaší práce nebo produktu, který budete potřebovat. Díky videu máte v dnešní době větší šanci uspět nejen na sítích! Součástí balíčku může být i krátký reklamní reel pro vaši cílovou skupinu.

hd | 4k reel na výšku

krátké promo

film o vás a vaši značce

nafotím backstage

VAŠÍ PRÁCE

Zuzka je velmi talentovaný fotograf. K fotografování přistupuje tvůrčím způsobem, což jí umožňuje dosáhnout neotřelé a zajímavé záběry. Je komunikativní a dokáže navodit neformální atmosféru aby její fotgrafie vypadaly přirozeně. Zároneň se neustále vzdělává v oblasi historie fotografie, teorie fotografie i v současných trendech. Nebaví ji pouhá rutinní práce a v každém fotografování hledá způsoby jak dojít k originálním výsledkům. Se stejným přístupem tvoří také videa.

Roman Machek

přečtěte si další recenze

jaký je můj příběh?

Jsem studentkou 3.ročníku na Institutu Tvůrčí Fotografie a absolventkou Dálkového studia fotografie v Liberecké škole fotografie a grafiky. Inspiruje mě současná móda, reklama, zahraniční autoři a dějiny umění. Vytvářím si prostřednictvím fotografie svůj vlastní svět. V mém dlouhodobém projektu ztvárňuji historii výtvarného umění. Každý snímek si vždy pečlivě dopředu naplánuji, vytvořím detailní nákresy a skici. Vlastnoručně si vyrábím pozadí, kostýmy, rekvizity a maluji těla mých modelů. Ráda experimentuji a neustále hledám nové fotografické techniky. Kromě fotografie se věnuji také natáčení hudebních klipů, reklamních videí, svatebních a experimentálních filmů. Mou největší vášní je fashion a reklamní fotografie.

Lektorské činnosti v oblastni fotografie se věnuji již třetím rokem.

Další projekty

Mou autorskou tvorbu si můžete prohlédnout na webu: http://zuzanafajmonova.com/

pojďme spolu vytvořit
něco unikátního

Domluvme si online hovor ještě dnes.