Svatební fotografka

Inspirováno příběhy

Nikde jinde fotograf nenajde tolik opravdových intenzivních emocí na jednom místě a v jeden den jako na svatbě. Zachytit emoce, opravdové emoce, patří v umění k nejnáročnějším disciplínám. A to mne na tom baví. Ráda překonávám výzvy, snažím se splynout s davem a zachytit pro vás ty nejdůležitější emoce svatebního dne. Současně vám však také vytvořím krásné a originální umělecké portréty a vaše svatební fotky budou úplně jiné, vytvořené na míru vám a vašemu příběhu.

v čem je má 

tvorba jiná

ZACHYŤTE SVŮJ SVATEBNÍ DEN JEDINEČNÝM ZPŮSOBEM

Na každé svatbě hledám netradiční místa, světlo i pózy, tak aby vaše portréty byly originální s tvůrčím nápadem a především výjimečné, tak jako je váš svatební den. Důležitá je pro mě především vizuální stránka fotografií. Dramatická i abstraktní kompozice, výrazné barvy, vysoký kontrast. Zajímavé světelné podmínky hledám v ostrém denním slunci, uprostřed netradičních zákoutí, za tmy i při západu, v dešti i v mlze. Případně si světlo vytvořím dle vlastních představ. To je můj charakteristický osobní styl a způsob, kterým pracuji.

“Zachytím vaše nejdůležitější životní momenty”.

Na úpravě vašich fotografií si dávám velmi záležet. Pečlivě probírám všechny nafocené záběry a vybírám pouze top nejlepších, které nejlépe vystihnou váš svatební den. Preferuji kvalitu nad kvantitou. Nepoužívám žádné módní filtry, protože ke každé svatbě přistupuji individuálně. A chci aby vaše svatební fotografie byly pro vás výjimečné. Fotografie z každé svatby ladím tak, aby se barvy nejlépe hodily k barvám svatby. 

Retušuji také každou jednotlivou fotografii. Chci, abyste kromě reportážních fotek z vaší svatby měli i krásné portréty, protože budou vynikat a budou pro vás mít uměleckou hodnotu.

„S výběrem Zuzky jako svatební fotografky jsme moc spokojení. Je velmi profesionální a lidská zároveň. Její předností je hra se světlem a stíny. Pro focení skvěle využila všech prostor. Velmi jsem ocenila, že na svatebním obřadu nebyla nápadná, nenutila nás při focení do strojených póz a skvěle zapadla mezi ostatní hosty. Zuzku doporučujeme všem, kdo chce originální a krásné fotky ze svatby.“

Erika & Simeon

Emoce, momentky a

reportáž

ZACHYŤTE SVŮJ SVATEBNÍ DEN JEDINEČNÝM ZPŮSOBEM

Zároveň si mne ale v průběhu svatebního dne ani nevšimnete. Chodím mezi hosty, nenuceně si s nimi povídám, tak abych mezi ně zapadla jako jejich dlouholetá známá. V tu chvíli fotím reportáž a přirozené momentky. Nechci, aby lidé koukali do objektivu a usmáli se na povel. Místo toho si povídáme jako staří známí a ono to vždycky přijde samo.

„Sháněli jsme někoho, kdo nám nafotí svatbu nenápadně, nestrojeně, zachytí momentky a emoce. To, co jsme očekávali, jsme dostali. Zuzka se perfektně zapojila do našeho svatebního dne, všechny domluvené podmínky splnila a výsledek předčil očekávání a nejen naše.”

“Natočím vám svatební film, který vás dojme stejně jako mne”.

Svatební kameramanka

Svatební

filmy

Neživím se jen focením. Video je o pouhý krůček vedle. Natáčím také svatební videahudební klipy a reklamní videaV průběhu svatebního dne si mne většinou nevšimnete. Chodím mezi hosty, nenuceně si s nimi povídám, tak abych mezi ně zapadla jako jejich dlouholetá známá. V tu chvíli natáčím reportáž a přirozené momentky. Jakmile však mám možnost, snažím se nacházet netradiční místa, světlo i pózy, tak aby vaše svatební záběry byly originální s tvůrčím nápadem.

Ilona & Martin

“Chtěla bych moc pochválit a doporučit Vám Zuzku kameramanku z Liberce, která nám vytvořila tuto krásnou vzpomínku v podobě videa. Jsme ji za to moc vděčný, je to nádhera. Zuzka je opravdu profík na svém místě, dělá svou práci srdcem, má velké zkušeností i s focením a mnoho originálních nápadů na záběr a fotografie. Na svatbu přijela s předstihem, aby vše okolo stihla natočit, plně se nám věnovala a zachytila vše co jsme si přáli . Určitě budete spokojeni a dojati jako my. Děkujeme 

Ilona & Martin

Marika & Vojta

„Milá Zuzko, moc děkujeme za krásné svatební video. Budu si to pořád pouštět v časech dobrých i zlých, ve zdraví i nemoci. Nikdy mě nepřestane udivovat, kolik krásných detailů se Ti tam povedlo zachytit. Spolupráce s Tebou byla naprosto úžasná, když řeknu profesionální, tak tím myslím úplně všechno, dodržení termínu dodání, ceny, vytvoření kamarádské atmosféry. No prostě úžasné. Z každé svatby dovedeš udělat přenádherný příběh. Kdo chcete mít romantickou, nevšední, okouzlující vzpomínku na svůj krásný den, tak Zuzku rozhodně doporučuji.“ 

Marika & Vojta

“Zuzka je moc sympatická, charismatická a milá osobnost, která si nás získala svým profesionálním přístupem, dobrou náladou a nápaditostí. Natáčela nám na naší svatbě svatební film, který si moc rádi pouštíme a vzpomínáme na krásné chvilky našeho dne. Zachytila v něm všechny důležité a silné momenty ze svatby, ale i z našich běžných dnů. Jsem moc ráda, že jsem na Zuzku náhodně narazila a tak máme krásnou, věčnou vzpomínku. Zuzku můžeme jen doporučit!“

Denisa & Lukáš

Love story

Předsvatební video

Love Story video je velmi oblíbené v zahraničí. Můžete jej použít jako originální svatební pozvánku nebo mít krásnou vzpomínku na vás dva. Natáčení trvá cca 3h na vámi vybrané lokalitě (u vás doma, venku). Styl příběhu spolu zkonzultujeme dle vašeho přání, případně vám doporučím nějaké tipy. V případně videa obdržíte krátký film s autorskou písní a mluveným slovem (můžete například přečíst váš svatební slib).

Nejčastější

dotazy

Výtvarné fotografie a emoce zachycené s láskou a profesionalitou.

Už se těším na váš příběh

napište mi!

zdokumentuji i váš příběh

Kam dál?

Přečíst nejčastější dotazy

Jak upravuju fotografie? Kolik fotek dostanete? Jak dlouho s vámi budu na svatbě? Pomohu vám s organizací svatebního dne? To a spoustu dalších dotazů najdete na webu.

Jak fotím celý svatební den?

Spoustu nevěst zajímá, jak vypadá galerie svatebního fotografa z celého svatebního dne. Proto jsem vytvořila sekci Svatebních příběhů, kde si můžete prohlédnout fotky z jednotlivých svateb.

svatební filmy

Váháte, jestli chcete fotky nebo spíše video? Natáčím i svatební videa. Budu ráda, když si prohlédnete mé svatební filmy a třeba vám u nich také ukápne slza.